نماینده یزد و اشکذر:

مبارزه با مفاسد اقتصادی از الزامات اقتصاد مقامتی است

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی اهتمام جدی به حل مشکلات معیشتی مردم، مبارزه با مفاسد اقتصادی، حمایت از تولید ملی و مبارزه با اسراف را از الزامات اقتصاد مقاومتی خواند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه یزد، محمدصالح جوکار در نشست شورای اداری شهرستان اشکذر اظهار کرد: سیاست‌های خصمانه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز از تهاجم سیاسی به تهاجم اقتصادی تبدیل شده است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی، افزود: حماسه‌ی اقتصادی را می‌توان نتیجه و نمود عینی راهبرد اقتصاد مقاومتی دانست که می‌تواند ظرفیت‌های بالقوه‌ی اقتصاد را بالفعل کند و نهایتاً به جهش در سطح تولید ملی منجر شود.

جوکار تصریح کرد: یکی از شرایط اقتصاد مقاومتی، استفاده از همه‌ ظرفیت‏‏های دولتی و مردمی است و اهتمام جدی به حل مشکلات معیشتی مردم، مبارزه با مفاسد اقتصادی، حمایت از تولید ملی و مبارزه با اسراف از الزامات اقتصاد مقاومتی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که فرار مالیاتی توسط برخی از شرکت‎‎های بزرگ باعث ضربه زدن به اقتصاد کشور شده است، افزود: در صورتی که این مالیات‏‏ها پرداخت شود برای بودجه عمرانی هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

جوکار در ادامه به موضوع اختلاس‏‏های صورت گرفته اشاره کرد و گفت: اختلاس‎‎هایی نظیر سه هزار میلیارد تومان باعث خدشه‏‏‌دار شدن اعتماد مردم شد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در پایان به موضوع مسکن مهر اشاره کرد و گفت: مسکن مهر در این شهرستان بدون تحقق و مطالعه بنا شده و مردم را با مشکلات عدیده‌‏‏ای مواجه کرده است و باید راهکاری اساسی برای حل مشکل مردم پیدا کرد .

انتهای پیام

کد N631666