۱
نجاتی خبر داد:

ارسال 293 مقاله و بازدید از الگوی زنده C4I

  • ۴بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

دبیر هشتمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران گفت: در این کنفرانس مجموعاً ۲۹۳ عنوان مقاله ارسال شده که ۱۳۵ مورد آن پذیرفته شده و ۶۲ عنوان به صورت ارائه شفاهی و ۷۳ عنوان به صورت ارائه پوستری بوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، منصور نجاتی دبیر هشتمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران (C4I) که در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد، اظهار داشت: این کنفرانس اهدافی از جمله ارائه جدید‌ترین دستاوردهای علمی پژوهشی در عرصه C4I ، تعامل بین سازمان‌ها و صنایع، شناسایی نیازمندی‌ها و چالش‌ها در عرصه‌های تحقیقاتی، توسعه رویکردهای کاربردی بومی و پژوهشی و مشارکت گسترده دستگاه‌های مختلف را پیگیری می‌کند. 

وی افزود: در این کنفرانس مجموعاً ۲۹۳ عنوان مقاله ارسال شده که ۱۳۵ مورد آن پذیرفته شده و ۶۲ عنوان به صورت ارائه شفاهی و ۷۳ عنوان به صورت ارائه پوستری بوده است و از لحاظ کمی و کیفی اقبال خوبی نسبت به این کنفرانس داشته‌اند. 

دبیر کنفرانس C4I در پایان خاطرنشان کرد: ۲۶ عنوان کارگاه آموزشی به دبیرخانه پیشنهاد شد که ۲۱ عنوان آن انتخاب شده و بازدید از الگوی زنده C4I را خواهیم داشت که توجه بسیاری از بینندگان را جلب خواهد کرد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.