• ۷بازدید

دین‌پرست رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور شد

وزیر کشور طی حکمی بابک دین پرست را به عنوان رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ رحمانی فضلی وزیر کشور طی حکمی بابک دین پرست را به عنوان رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب کرد.

بنابراین گزارش در حکم وزیر کشور خطاب به دین پرست آمده است؛

نظر به تجارب و روحیه فعال و تلاش گر جنابعالی به موجب این حکم به سمت رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب می شوید.

وزیر کشور در این حکم؛ انجام اقدامات و هماهنگی های لازم برای ایجاد نظام اطلاع رسانی پویا و کارآمد، برقراری ارتباط و همکاری موثر و متقابل با رسانه ها و ساماندهی و انسجام بخشی به تعاملات بین المللی وزارت کشور در راستای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید را به عنوان انتظارات از رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور برشمرده است.

رحمانی فضلی در پایان حکم انتصاب دین پرست؛ توفیق روزافزون وی را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار شده است.

گفتنی است مسئولیت های متعدد از جمله تصدی معاونت کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر در کارنامه مدیریتی دین پرست قابل ملاحظه است.

تا پیش از این روح اله جمعه ای که اکنون به عنوان مشاور وزیر کشور در امور رسانه منصوب شده است، عهده دار مسئولیت مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور بود.

کد N631216

وبگردی