پیام تسلیت لاریجانی در پی شهادت وزیر شهرک‌سازی فلسطین:

این جنایت بزرگ، استمرار رویکرد سبعانه رژیم اشغالگر قدس است

مجلس

در تظاهراتی که در رام‌الله اعتراض به شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی شکل گرفته بود٬ وزیر امور حایل و شهرک‌سازی فلسطین٬ در پی ضربه قنداق تفنگ یک سرباز صهیونیستی ابتدا دچار خفگی شده و پس از دقایقی به شهادت رسید.

رئیس مجلس شورای اسلامی اسلامی٬ شهادت زیاد ابوعین وزیر امور حائل و شهرک‌سازی فلسطین در پی حمله نیروهای رژیم صهیونیستی در رام‌الله، مرکز کرانه باختری را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا؛ علی لاریجانی در پیامی شهادت وزیر امور حائل و شهرک سازی فلسطین را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است

جناب آقای سلیم الزعنون
رئیس محترم مجلس ملی فلسطین

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

خبر شهادت آقای زیاد ابوعین وزیر امور حائل و شهرک‌سازی فلسطین در پی حمله نیروهای رژیم صهیونیستی در رام‌الله، مرکز کرانه باختری موجب تاسف و تاثر عمیق اینجانب گردید.

این جنایت بزرگ، استمرار رویکرد سبعانه رژیم غاصب و اشغالگر قدس شریف طی سال‌های متمادی گذشته علیه مردم مظلوم فلسطین می‌باشد.

اینجانب ضمن محکوم کردن این اقدام نظامیان رژیم صهیونیستی برای این شهید گرانقدر رحمت واسعه الهی و برای جنابعالی و خانواده محترم ایشان صبر و اجر از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

گفتنی است در پی تظاهراتی که در رام‌الله اعتراض به شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی شکل گرفته بود٬ وزیر امور حائل و شهرک‌سازی فلسطین نیز حضور داشت که در پی ضربه قنداق تفنگ یک سرباز صهیونیستی٬ ابتدا دچار خفگی شده و پس از دقایقی به شهادت رسید.

کد N631044