جعفرزاده:

بررسی بودجه در مجلس تا پایان بهمن نهایی می‌شود

بودجه 94

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که کار بررسی بودجه در مجلس تا پایان بهمن‌ماه نهایی می‌شود.

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که کار بررسی بودجه در مجلس تا پایان بهمن‌ماه نهایی می‌شود.

غلامعلی جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: ما مترصد این هستیم که تا آخر بهمن بررسی بودجه در کمیسیون‌های تخصصی و کمیسیون تلفیق تمام شود و لایحه بودجه 94 در صحن علنی مجلس بررسی شود و ایرادات احتمالی شورای نگهبان نیز برطرف شود تا آخر بهمن قانون بودجه را به دولت تحویل دهیم.

وی افزود: در این صورت دولت در فرصت یک‌ماهه اسفندماه آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها را برای دستگاه‌ها ارسال خواهد کرد تا بتوانیم منظم‌تر از هر سالی سال 94 را آغاز کنیم.

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر ضرورت رعایت انضباط مالی تصریح کرد: دولت در سال جاری و سال گذشته لایحه بودجه را در موعد مقرر به مجلس ارائه کرده ما هم باید سریع‌تر کار بررسی بودجه را در مجلس به اتمام برسانیم.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: ان‌شاالله سال 94 سالی خواهد بود که تمام دستگاه‌ها ، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های خود را می‌دانند و این سال با اعتبار و بودجه مشخصی آغاز خواهد شد.

جعفرزاده در پایان گفت که در مدت تعطیلات دو هفته‌ای مجلس شورای اسلامی نمایندگان پیشنهادات خود را در مورد لایحه بودجه به کمیسیون های تخصصی ارائه می‌دهند.

انتهای پیام

کد N627768