وکیل شاکیان پرونده تخلفات مرتضوی به ایلنا خبر داد؛

از نمایندگان دریافت‌کننده پول از مرتضوی٬ استعلام‌ می‌شود

سیاست داخلی,سعید مرتضوی

تحقیقات همچنان ادامه دارد و بازپرس پرونده دستور داده در مورد نمایندگانی که اسامی آنها به عنوان دریافت‌کننده پول از مرتضوی مطرح شده است، استعلام‌های لازم به عمل آید.

یکی از وکلای شاکی پرونده تخلف مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی گفت: پاسخ استعلام‌ها در روزهای آتی به دادسرا خواهد رسید که قرار بر این بود که مرتضوی پس از تعطیلات اربعین مجددا به دادسرا احضار شود که از زمان احضار مجدد وی اطلاع دقیقی ندارم.

مصطفی ترک‌همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به پرونده سعید مرتضوی گفت: گویا مرتضوی روز سه‌شنبه به دلیل ارائه پاره‌ای از توضیحات در مورد پرونده کهریزک باید به دادسرا مراجعه می‌کرد که این اقدام صورت نگرفته است.

وی در مورد پرونده مرتضوی پیرامون تخلفات وی گفت: تا جایی بنده پیگیری کردم تحقیقات همچنان ادامه دارد و بازپرس پرونده دستور داده در مورد نمایندگانی که اسامی آنها به عنوان دریافت‌کننده پول از مرتضوی مطرح شده است، استعلام‌های لازم به عمل آید.

ترک‌همدانی تاکید کرد: پاسخ استعلام‌ها در روزهای آتی به دادسرا خواهد رسید قرار بر این بود که مرتضوی پس از تعطیلات اربعین مجددا به دادسرا احضار شود که از زمان احضار مجدد وی اطلاع دقیقی ندارم.

کد N627662