تاکید سفیر کشورمان در مقدونیه بر گسترش روابط پارلمانی ایران با این کشور

سفیر کشورمان در مقدونیه با رئیس گروه دوستی پارلمانی مقدونیه و جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در دیدار روز چهارشنبه سعید صادق محمدی، سفیر کشورمان در مقدونیه با رجائیل اسماعیلی، رئیس گروه دوستی پارلمانی مقدونیه و جمهوری اسلامی ایران تلاش‌های انجام شده طی سال جاری برای گسترش روابط در زمینه‌های گوناگون و فراهم کردن زیرساختارهای قانونی برای تقویت همکاری‌های میان دو کشور به ویژه در امور اقتصادی و فرهنگی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

سفیر کشورمان در این دیدار اظهار داشت: با توجه به نقش و اهمیت پارلمان‌های دو کشور در تقویت و تسهیل همکاری‌ها ، امیدوارم درآینده‌ای نزدیک بتوانیم شاهد گسترش روابط پارلمانی میان دو کشور باشیم .

سفیر کشورمان از طرف رئیس گروه دوستی ایران با مقدونیه از رجائیل اسماعیل دعوت کرد تا در راس یک گروه پارلمانی مقدونیه به اتفاق جمعی از تجار و بازرگانان به ایران سفر کنند.

رجائیل اسماعیل ضمن ابراز علاقمندی به گسترش روابط میان دو کشور اظهار داشت: با توجه به مسئولیتی که اخیرا به عنوان رئیس گروه دوستی پارلمانی با ایران به عهده گرفته‌ام با کمال میل و علاقمندی این دعوت را می‌پذیرم و حداکثر تلاش خود را خواهم کرد تا در آینده‌ای نزدیک به کشور زیبا و دوست داشتنی ایران سفر و با همکاران خود دیدار نمایم.

انتهای پیام

کد N627472