۰
عضو هیات رییسه مجلس در گفت‌و‌گو با ایلنا:

بررسی لایحه بودجه به صورت دو شیفت٬ فعلا یک پیشنهاد است

  • ۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس,ایلنا

به علت اینكه لایحه خروج از بودجه جزء از اولویت‌های دولت است و می‌خواهد هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد٬ بعد از آغاز مجلس٬ درمورد برگزاری صحن علنی٬ در نوبت صبح و عصر رای‌گیری خواهد شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاكید كرد: به علت اینكه لایحه خروج از بودجه جزء اولویت‌های دولت است و دولت می‌خواهد هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد٬ بعد از آغاز مجلس٬ درمورد برگزاری صحن علنی٬ در نوبت صبح و عصر رای‌گیری خواهد شد.

ضرغام صادقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا؛ در مورد برگزاری جلسات مجلس شورای اسلامی بعد از تعطیلات دوهفته‌ای به صورت دو شیفت٬ گفت: این موضوع فعلا در حد یك پیشنهاد محسوب می‌شود كه اگر نمایندگان رای دهند و هیات رییسه هم تصویب كند٬ به صورت دو نوبت برگزار خواهد شد.

نماینده شیراز افزود: به علت اینكه لایحه خروج از بودجه جزء اولویت‌های دولت است و دولت می‌خواهد هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد٬ بعد از آغاز مجلس٬ درمورد برگزاری صحن علنی٬ در نوبت صبح و عصر رای‌گیری خواهد شد.

ضرغام صادقی خاطرنشان كرد: بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس٬ اگر 6 جلسه پارلمان به بررسی یک طرح یا لایحه اختصاص داده شود، بعد از آن به صورت مرتب نشست علنی برای بررسی آن موضوع تشکیل می‌شود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.