عضو هیات رییسه مجلس در گفت‌و‌گو با ایلنا:

بررسی لایحه بودجه به صورت دو شیفت٬ فعلا یک پیشنهاد است

مجلس,ایلنا

به علت اینكه لایحه خروج از بودجه جزء از اولویت‌های دولت است و می‌خواهد هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد٬ بعد از آغاز مجلس٬ درمورد برگزاری صحن علنی٬ در نوبت صبح و عصر رای‌گیری خواهد شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاكید كرد: به علت اینكه لایحه خروج از بودجه جزء اولویت‌های دولت است و دولت می‌خواهد هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد٬ بعد از آغاز مجلس٬ درمورد برگزاری صحن علنی٬ در نوبت صبح و عصر رای‌گیری خواهد شد.

ضرغام صادقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا؛ در مورد برگزاری جلسات مجلس شورای اسلامی بعد از تعطیلات دوهفته‌ای به صورت دو شیفت٬ گفت: این موضوع فعلا در حد یك پیشنهاد محسوب می‌شود كه اگر نمایندگان رای دهند و هیات رییسه هم تصویب كند٬ به صورت دو نوبت برگزار خواهد شد.

نماینده شیراز افزود: به علت اینكه لایحه خروج از بودجه جزء اولویت‌های دولت است و دولت می‌خواهد هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد٬ بعد از آغاز مجلس٬ درمورد برگزاری صحن علنی٬ در نوبت صبح و عصر رای‌گیری خواهد شد.

ضرغام صادقی خاطرنشان كرد: بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس٬ اگر 6 جلسه پارلمان به بررسی یک طرح یا لایحه اختصاص داده شود، بعد از آن به صورت مرتب نشست علنی برای بررسی آن موضوع تشکیل می‌شود.

کد N626101