رئیس جمهور در دیدار با مادر شهید خرازی: آن شهید فرماندهی بسیار توانمند و شجاع بود

ایرنا نوشت:

حجت الاسلام و المسلمین روحانی در دیدار با مادر شهید حاج حسین خرازی با بیان این که کشور و انقلاب با ایثار خانواده معظم شهدا حفظ شده است،گفت:شهید خرازی فرماندهی بسیار توانمند و شجاع بود که در هر محور عملیاتی که لشکر امام حسین (ع) و شهید خرازی حضور داشت ما به پیروزی در آن عملیات مطمئن بودیم.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این دیدار که همزمان با اربعین حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) انجام شد، گفت: شهید خرازی فرمانده ای بسیار توانمند بود و آشنایی ام با این شهید بزرگوار از همان اوایل جنگ بود و در عملیات های فتح آبادان، طریق القدس، فتح المبین و بیت المقدس در کنار هم بودیم.

او یادآور شد: این شهید بزرگوار در محور طلاییه جانباز شد اما با همان روحیه و قدرت معنوی بالا لشکر را هدایت می کرد تا اینکه در عملیات والفجر 8 به درجه والای شهادت نائل آمدند.

روحانی خطاب به خانم 'طیبه تابش' مادر شهید خرازی که از ایشان می خواست تا بیش از پیش مشکلات مردم را برطرف کند، گفت: عبور از مشکلات و موانع تنها با همیاری و همکاری مردم و دعای خیر خانواده معظم شهدا و حمایت ها و پشتیبانی ها آنان امکان پذیر است و دولت در این مسیر تمام تلاش خود را بکار گرفته است و ما را دعا کنید تا خادم این ملت باشیم.

رییس جمهور گفت: ما به همه رزمندگان و شهدا افتخار می کنیم و تلاش داریم تا نیازهای جامعه را برطرف کنیم.

در این دیدار مادر شهید خرازی، یک جلد قران کریم و کتاب خاطرات این شهید بزرگوار را به رییس جمهوری هدیه داد.

 

45231

 

کد N626034