سیدمحمد خاتمی در دیدار با خانواده شهید موسوی زاده:| 232897

جریانات منحرف و واپس‌گرا بسیار خطرناكند

سیاست داخلی

همان طور که امام بزرگوار، شهدا و مردم می‌خواستند باید چهره جمهوری اسلامی آراسته، مهربان، سازنده و پیش‌رو در تمام دنیا نشان داده شود.

رئیس دولت اصلاحات گفت:‌‌ همان طور که امام بزرگوار، شهدا و مردم می‌خواستند باید چهره جمهوری اسلامی آراسته، مهربان، سازنده و پیش رو درتمام دنیا نشان داده شود.

به گزارش ایلنا٬ حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی در دیدار با خانواده شهید «مصطفی موسوی‌زاده» در زادگاهش اردکان یزد با تسلیت اربعین حسینی افزود: هزینه‌ای که در انقلاب پرداخت شده هزینه‌ای است که همه ملت ایران پرداخته است. برخی خانواده‌ها با دادن شهید، آزاده و جانباز دین خود را نسبت به انقلاب ادا کرده‌اند.

رییس جمهور اسبق کشورمان اظهار امیدواری کرد که آقا اباعبدالحسین (ع) عنایت ویژه‌ای به حال ملت ایران داشته باشد و مردم در تمام عرصه‌ها موفق باشند. رییس بنیاد باران با بیان اینکه الان در برهه زمان حساسی به سر می‌بریم اظهار کرد: در منطقه گروه‌هایی به نام اسلام دست به جنایات عجیبی می‌زنند که این جریانات منحرف، کج و واپس گرا هستند و در مسیر قدرت‌های بزرگ قدم بر می‌دارند.

رئیس موسسه بین المللی گفتگوی فرهنگ‌ها و تمدن‌ها تصریح کرد: جریان‌های به شدت ارتجاعی و مشکوک، امروز عرصه را تنگ کرده و این مساله خطرناک است.

رییس دولت اصلاحات در ادامه با امیدواری اینکه به دست حضرت بقیه‌الله (عج) عدل و داد در دنیا برقرار شود٬ افزود: انقلاب ما، اسلامی بود که خواستار عزت، کرامت و پیشرفت مردم، برخورداری آنها و ایجاد عدالت در جامعه بود و ما باید این اندیشه و دستاورد را پاس بداریم.

خاتمی گفت:‌‌ همانطور که امام بزرگوار، شهدا و مردم می‌خواستند باید چهره جمهوری اسلامی آراسته، مهربان، سازنده و پیش رو در تمام دنیا نشان داده شود.

کد N626013