دغدغه اصلی مسئولان برگشت زائران به ميهن اسلامی است

سیاسی

ایلام-جانشين بسيج مستضعفين کشور در بازديد از مرز مهران گفت: امروز دغدغه اصلي نظام برگشت زائران به ميهن اسلامي است و تدابيري در مرکز اتخاذ شده که اين امر به سهولت انجام گيرد.

به گزارش خبرگزاری مهر،سردار علي فضلي يادآور شد: در بازديدهوايي که از محورهاي مواصلاتي مرز مهران صورت گرفت، اين محورها به يک پارکينگ نيمه متحرک تبديل شده است.

اين مسئول کشوري تصريح کرد: عشق و ارادت مردم به اباعبدالله الحسين وصف نشدني است و امروز شاهد بزرگترين عمليات فرهنگي در دنيا هستيم.

سردار فضلي تصریح کرد: با کار جهادي تمامي تمهيدات امنيتي و ترافيکي لازم براي بازگشت هموطنان به کشور انديشيده شده است اما بايستي عزاداران عزيز با صبر و حوصله برگشت خود را به استان هاي کشور مديريت کنند.

فرمانده انتظامي استان ايلام نيز در اين بازديد گفت: پلس با تمام ظرفيت هاي موجود سعي خواهد کرد بسترهاي مناسب را براي بازگشت زائران حسيني فراهم کنند.

سردار علي دولتي در بخش ديگري از سخنان خود به تلاش شبانه روز کارکنان پليس در مرز مهران اشاره کرد و يادآور شد: نيروي انتظامي اکيپ هاي ثابت و سيار را در محورهاي مواصلاتي راه اندازي کرده تا از تصادفات حادثه ساز جلوگيري کند.