نماینده ساری خبر داد:

بازدید وزیر نیرو از مجتمع آبرسانی شهرستان ساری

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر نیرو در مرکز مازندران و بازدید از پروژه مجتمع آبرسانی شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه مازندران، سید رمضان شجاعی کیاسری اظهار داشت: حمید چیت چیان وزیر نیرو فردا (پنجشنبه) طی سفری به استان مازندران از مجتمع آبرسانی شهرستان ساری واقع در شهرک سلیم بهرام بازدید خواهد کرد.

سید رمضان شجاعی با بیان اینکه وزیر نیرو در راستای بررسی مشکلات وزرات متبوعه‌اش به مازندران سفر کرده است، افزود: وزیر نیرو در این سفر در جلسه‌ای با حضور مسئولین ارشد استانی و دستگاههای ذیربط مشکلات مجتمع تصفیه خانه فاضلاب ساری را مورد بررسی قرار خواهد داد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه کارگروه تخصصی در استانداری مازندران با حضور وزیر نیرو افزود: در این جلسه موانع پیش رو و مشکلات سدهای چرکت چهاردانگه، فریم دودانگه و زلم رود بخش کلیجانرستاق شهرستان ساری بررسی می شود.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه کاهش بارش در تابستان موجب بروز مشکلات کم آبی در اکثر مناطق کشور شده است، گفت: روستاهای شهرستان ساری نیز در تابستان امسال با مشکل کم آبی رو برو بوده اند که در این سفر مشکلات مربوطه بررسی و در راستای رفع آن تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

شجاعی با اشاره به اینکه حضور وزرا در استان در شناخت بیشتر آنها از ظرفیت ها و مشکلات حوزه وزارتخانه متبوع بسیار موثر می باشد، افزود: با بهره برداری از پروژه های آبرسانی و رفع مشکلات تصفیه خانه فاضلاب شهرستان ساری گامی بلند در تامین آب شرب و کشاورزی مرکز استان برداشته خواهد شد.

انتهای پیام

کد N623446