دعوت معاون نخست‌وزیر آذربایجان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

علی حسن اف، معاون نخست‌وزیر جمهوری آذربایجان در دیدار با محسن پاک‌آئین، سفیر ایران در باکو سفر خود به ایران را دارای دستاوردهای مثبت خواند و با ابراز رضایت از مذاکرات انجام شده در تهران از علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دعوت کرد تا به باکو سفر کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی حسن اف با اشاره به سفر موفقیت‌آمیز حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران به باکو ، روابط دو کشور را در عالی‌ترین وضع خود دانست و گفت: روابط ما می‌تواند الگوئی برای ملت‌های منطقه باشد.

وی همکاری با ایران در حوزه‌های بشردوستانه، تشکیل کارگروه‌های فنی و حرفه‌ای و آموزش کارگران و اقشار آسیب‌پذیر را از زمینه‌های همکاری مشترک خواند و آمادگی خود برای توسعه این قبیل تعاملات را اعلام کرد.

در این دیدار، سفیر ایران نیز ضمن تاکید بر اراده روسای جمهور دو کشور برای تقویت مناسبات فیمابین، ابراز امیدواری کرد که نتایج سفر علی حسن‌اف به تهران گام دیگری در جهت توسعه روابط تهران-باکو باشد.

علی حسن‌اف، معاون نخست‌وزیر جمهوری آذربایجان، به دعوت علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دوم آذر به مدت سه روز به تهران سفر کرده بود.

انتهای پیام

کد N622536