فرمانده دانشکده شهید مطهری خبر داد

فراخوان دانشکده مطهری بسیج برای جذب اساتید بسیجی

سپاه پاسداران,بسيج اساتيد,بسيج

فرمانده دانشکده شهید مطهری گفت: با توجه به گستردگی کار و تعدد گرایش‌ها در دوره‌های مختلف فراخوانی برای استفاده از توانمندی اساتید بسیجی ارائه کرده‌ایم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سپاه نیوز؛ سردار مهدی جمشیدی فرمانده دانشکده شهید مطهری بسیج اظهارداشت: این دانشکده که در اساسنامه سپاه به عنوان دانشکده علوم و فنون مطرح شده در سال 70 در سپاه به تصویب رسید و به فرمانده بسیج ابلاغ شد و کار خود را آغاز کرد.

وی افزود: مسئولیت تربیت، آموزش و توانمندسازی فرماندهان و مدیران بسیج در سراسر کشور به عهده این دانشکده است و بر اساس آخرین تدبیر فرمانده کل سپاه چند دوره آموزشی در این دانشکده دنبال می‌شود از جمله دوره آموزش فرماندهان نواحی و حوزه‌های بسیج، دوره‌های رسته‌ای بسیج، دوره تربیت پاسداری با عنوان دوره مدیریت بسیج و آموزش کارشناسان نواحی استان‌ها.

جمشیدی در ادامه تصریح کرد: این دانشکده در سال حدود 10هزار دانشجو را آموزش می‌دهد که حدود 8هزار نفر آنها در دوره توانمندسازی شرکت می‌کنند.

فرمانده دانشکده شهید مطهری تصریح کرد: با توجه به گستردگی کار در دانشکده و تعدد گرایش‌ها در دوره‌های مختلف فراخوانی برای استفاده از توانمندی همه اساتید بسیجی به صورت پاره‌وقت و یا تمام وقت ارائه کرده‌ایم.

انتهای پیام

کد N622502