وزیر اطلاعات در جلسه شورای اداری خراسان شمالی؛

وحدت مدیران٬ عرصه را برای ماجراجویی فرصت‌طلبان تنگ‌ خواهد کرد

دولت,وزیر اطلاعات

هر چقدر وحدت و انسجام مدیران بیشتر شود عرصه برای ماجراجویی افراد فرصت طلب تنگ تر خواهد شد.

وزیر اطلاعات  با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز پایدارترین امنیت را در میان کشور های منطقه دارد٬ تصریح کرد: امنیت و آرامش کشور مرهون همت و تلاش مردم و مسئولان نظام است.

به گزارش ایلنا؛ حجت‌الاسلام محمود علوی در جلسه شورای اداری خراسان شمالی با بیان اینکه همدلی مسئولان موجب تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه می شود٬ افزود: هر چقدر وحدت و انسجام مدیران بیشتر شود عرصه برای ماجراجویی افراد فرصت طلب تنگ تر خواهد شد.

وزیر اطلاعات همچنین با تکریم علمای برجسته خراسان شمالی گفت: علما نقش ارزنده‌ای در تقویت اعتقادات و باورهای دینی مردم دارند و این مسئله به توسعه و پیشرفت جامعه کمک شایانی کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد نیز در این جلسه با قدردانی از مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان گفت: سربازان گمنام، چشم های بیدار مردم و انقلاب هستند و نقش برجسته آنان در حفظ ارزش ها و آرمان های نظام برهیچ کس پوشیده نیست.

استاندار خراسان شمالی هم با اشاره به وجود تنوع فرهنگی و اقوام مختلف در استان و 300 کیلومتر مرز مشترک با ترکمنستان این استان را یکی از امن ترین مناطق کشور دانست و افزود: این امنیت و آرامش در سایه وحدت و همدلی اقوام و مدیران استان به وجود آمد.

پرویزی با اشاره به جذب 920 میلیارد تومان اعتبار یکسال گذشته در خراسان شمالی گفت: آمادگی لازم برای جذب سرمایه گذار در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی و گردشگری استان وجود دارد.

وزیر اطلاعات در سفر یک روزه به خراسان شمالی ابتدا در گلزار شهدای بجنورد حضور یافت و به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کرد.

حجت ا لاسلام و المسلمین علوی همچنین جداگانه با آیت الله مهمان نواز نمایند مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی امام جمعه بجنورد دیدار کرد.

کد N621651