جهانگیری: باید با دنیا در تعامل باشیم

معاون اول رييس جمهور

معاون اول رئیس جمهور شرکت بافت سان ملایر را از مدرن ترین واحدهای تولیدی در سطح کشور دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)_ منطقه همدان، اسحاق جهانگیری امروز(سه‌شنبه) در آیین افتتاح مجتمع صنعتی بافت سان و بافتینه ملایر اظهار امیدواری کرد که شاهد افتتاح واحدهایی مشابه واحد تولیدی بافت سان در سراسر کشور باشیم.

وی با اشاره به اینکه ایران پتانسیل بزرگی برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف دارد، گفت: در منطقه‌ای قرار گرفته‌ایم که علاوه بر تامین نیازهای خود و با توجه به تمدن غنی و پیشرفت‌های حاصل شده، باید نیازهای سایر کشورهای منطقه را نیز مرتفع کنیم.

جهانگیری تصریح کرد: با تحقق اقتصاد شکوفا، هم نیازهای ارزی کشور و هم اتکا به درآمدهای نفتی کاهش می یابد و برای جوانان اشتغالزایی صورت خواهد گرفت.

وی بر رونق اقتصاد داخلی متناسب با منویات رهبر معظم انقلاب تاکید و اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره بر حوزه اقتصاد درون‌زا و برون‌نگر تاکید دارند.

معاون اول رئیس جمهور اضافه کرد: در سال های بعد از انقلاب اسلامی، تجربه به ما ثابت کرد که در حوزه اقتصاد، بخش خصوصی محور و اساس کار محسوب می شود.

وی بر نقش دولت در سیاست گذاری، بستر سازی و فراهم کردن شرایط بین المللی برای حضور پررونق سرمایه گذاران اشاره و تاکید کرد: باید با دنیا در تعامل باشیم.

جهانگیری همچنین با تاکید بر لزوم تامین امنیت سرمایه گذار تصریح کرد: در حال حاضر هیچ محدودیتی برای فعالیت بخش خصوصی در کشور نداریم.

وی بر ایجاد فضای رقابتی سالم در عرصه اقتصاد و تولید، ورود جدی بخش خصوصی و بالا رفتن ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران تاکید کرد.

جهانگیری در پایان از موسس شرکت بافت سان و بافتینه تقدیر کرد.

انتهای پیام

کد N621419