روسیه درصدد اعطای هدیه نظامی به ارتش لبنان

آمريكا,روسيه,لبنان

سفیر روسیه در لبنان ضمن استقبال از آمادگی حزب‌الله و جریان المستقبل برای انجام مذاکرات، از هدیه جدید روسیه به ارتش لبنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت اینترنتی النشره، "الکساندر زاسپیکن"، سفیر روسیه در لبنان در سخنانی از آمادگی حزب‌الله و جریان المستقبل برای مذاکرات استقبال کرد و گفت: باید همواره گفت‌وگو و مذاکره میان گروه‌ها در داخل لبنان صورت بگیرد.

وی همچنین از هدیه جدید روسیه به ارتش لبنان خبر داد و گفت: در حال حاضر گفت‌وگوهایی در این زمینه صورت گرفته و به زودی اقدامات لازم برای تحقق این امر اتخاذ می‌شود.

زاسپیکن خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور، رئیس پارلمان و نخست‌وزیر متعلق به تمامی لبنانی‌ها هستند.

وی با بیان این که باید با گروه‌های تروریستی در سوریه جنگید و مسکو اقدامات نظام سوریه در این زمینه را تایید می‌کند، گفت: طرح روسیه درخصوص بحران سوریه نیز براساس مذاکره میان طرف‌ها است و آمریکا موضع مثبتی نسبت به طرح روسیه دارد.

زاسپیکن خاطرنشان کرد: روسیه درخصوص اهداف ائتلاف ضد داعش تردید دارد و ما ترجیح می‌دهیم که ائتلاف تحت نظارت سازمان ملل باشد. در حال حاضر اطلاعات دقیقی درخصوص کارآمدی حملات ائتلاف وجود ندارد و مشخص نیست که افرادی که در این حملات کشته می‌شوند، چه کسانی هستند.

انتهای پیام

کد N621137