طائب: برنامه‌های نظامی آمریکا جهت زمینه‌سازی برای مقابله با امام زمان(عج) تنظیم می‌شود

سیاسی

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروز می‌بینیم که برنامه‌های موشکی و نظامی آمریکا در راستای زمینه‌سازی برای مقابله با امام زمان(عج) تنظیم می‌شود و در حال حاضر نیز موشک‌های هسته‌ای آمریکا کعبه را زیر نظر گرفته و نشانه رفته‌اند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،حجت الاسلام مهدی طائب در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم در سالن شهید مفتح با اشاره به بیداری دانشجویی قبل از انقلاب اظهار داشت: قبل از انقلاب شاه بدون هیچگونه صلاحیتی بر کشور حاکم بود و دلیل این حاکمیت ناآگاهی مردم از اتفاقات اطرافشان بود.

وی افزود: دانشجویان با یاری خداوند جریان بیداری را راه انداختند و زمینه‌ساز آگاهی‌های جوانان و دانشجویان دیگر شدند.

استاد حوزه و دانشگاه، تاکید کرد: این حرکت بیداری در سال ۴۲ توسط امام(ره) کامل و در حد بالاتری شروع به کار کرد، در حالی که امام به کار خود ادامه می داد رژیم شاه تصمیم گرفت که دست به تبعید بزند.

وی خاطر نشان ساخت: بعد از اتفاقات فراوان بالاخره انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید و مردم ما با توکل به خداوند با رای ۹۸ درصدی به جمهوری اسلامی ایران آری گفتند.

حجت الاسلام طائب با اشاره به معجزه مردم در دوران انقلاب اسلامی اضافه کرد: مردم ایران توانستند تاریخ‌ساز شوند و همچنین رژیم طاغوت را سرنگون کنند.

وی افزود: امروز ملت ما با همان آرمان‌ها رو به جلو حرکت می‌کند و در گذشته نیز با وقوع انقلاب اسلامی توانسته‌اند زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی (عج) شوند.

استاد حوزه و دانشگاه، تصریح کرد: امروز بدنه نظام جمهوری اسلامی ایران به شدت قوی شده است و دشمنان جرات حمله به ایران را ندارند.

وی با اشاره به اینکه مستکبران از ظهور حضرت مهدی(عج) هول و هراس دارند، ادامه داد: امروز ما می‌بینیم که برنامه‌های موشکی و نظامی آمریکا در راستای زمینه‌سازی برای مقابله با امام زمان(عج) تنظیم می‌شود، در حال حاضر نیز موشک‌های هسته‌ای آمریکا کعبه را زیر نظر گرفته و نشانه رفته‌اند.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: این وحشت‌ها به دلیل این است که می‌ترسند اسرائیل نابود شود آنها خوب می‌دانند که هدف جمهوری اسلامی ایران نابودی اسرائیل است.

وی ابراز کرد: اسرائیل برای محاصره ایران در دهه های اخیر فعالیت‌های بی شماری انجام داده است، نمونه آن تحریک آمریکا برای اشغال افغانستان، عراق و در سالهای اخیر سوریه است.

حجت الاسلام طائب با اشاره به اینکه خوشبختانه این محاصره‌ها نتیجه‌ای دربرنداشته است، تصریح کرد: جهانیان شاهد این هستند که اسرائیل و آمریکا هیچ موفقیتی را در جهت متوقف‌سازی ایران به دست نیاورده‌ اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به محوریت تکفیری‌ها در داخل خاک عراق و سوریه افزود: اسرائیل در سال‌های اخیر تکفیری‌ها را با برنامه‌ریزی به جان سوریه انداخت اما سوریه با تشکیل بسیج مردمی توانست تمام نقشه ها را نقش بر آب کند و اهداف شوم انها را نمایان کند.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: در عراق نیز وضعیت به همین صورت بود اما مراجع تقلید شیعیان با صدور فتوا برای تشکیل بسیج مردمی با تروریست‌ها مقابله کردند.

وی عنوان کرد: اهداف بسیج مستضعفین نابودی اسرائیل است.

انتهای پیام

کد N620725