درگاه اطلاع رسانی همایش ملی فتنۀ 88، پیامدها و آسیب ها راه اندازی شد

9 دي

درآستانۀ پنجمین سالگرد گرامیداشت حماسۀ نهم دی ، درگاه اطلاع رسانی همایش ملی فتنۀ 88 ، پیامدها و آسیب ها به آدرس www.h9d.ir یا www.h9dey.ir راه اندازی شد .

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درگاه اختصاصی همایش ملی " فتنۀ 88 ، پیامدها و آسیب ها " در راستای ارائه و گردآوری مجموعه مقالات علمی و پژوهشی و کاربردی به منظور بررسی آثار ، پیامدها ، آسیب ها و خسارت های فتنه سال 1388 و ارائه مستندات مستدل و واقعی از خیانت و جنایت فتنه گران و علل و عوامل، چرایی ، چگونگی و علت های بسترساز وقوع آن و بررسی ابعاد مختلف فتنه و حماسۀ 9 دی ، راه اندازی شده است.

این درگاه به همت جمع کثیری از دانشگاهیان ، به ویژه اساتید حوزه و دانشگاه و دانشجویان حقوق و روابط بین الملل و زیر نظر "ستاد مرکزی بزرگداشت حماسۀ 9 دی " فعالیت خود را از ابتدای آذر ماه آغاز کرده و به صورت روزانه با ارائۀ مطالب جدید و متنوع ، علمی و مستند توسط کارشناسان و صاحب نظران در خصوص فتنۀ 88 و حماسۀ 9 دی به روز رسانی می شود.

در این درگاه، به مطالب متنوع، جدید و مستند، از ابعاد مختلف و کمتر شناخته شدۀ فتنه و حماسۀ تاریخی و ماندگار نهم دی ، بدون هیچ گونه جهت گیری سیاسی ، حزبی و یا جناحی و صرفاً از بعد کاملاً علمی و پژوهشگرانه پرداخته می شود.

در ضمن در این درگاه نیز فراخوان مقالات علمی همایش ملی « فتنه ۸۸، خسارت‌ها و آسیب‌ها » داده شده است و از تمامی اندیشه‌ورزان، فرهیختگان، کارشناسان ، صاحب نظران و جامعه بزرگ دانشگاهی کشور دعوت کرد تا از طریق ارسال مقالات علمی و پژوهش های مستند و مستدل خود به دور‌ از هرگونه گرایش‌های سیاسی، نقش تعیین‌کننده و سهمی بسزایی در اثر‌بخش بودن این همایش و تعمیق آن ایفا کنند.

مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 28 آذر ماه 1393می باشد.

انتهای پیام

کد N617970