۴

درگاه اطلاع رسانی همایش ملی فتنۀ 88، پیامدها و آسیب ها راه اندازی شد

  • ۴بازدید
  • ۴ رای
  • ۰ دیدگاه
9 دي

درآستانۀ پنجمین سالگرد گرامیداشت حماسۀ نهم دی ، درگاه اطلاع رسانی همایش ملی فتنۀ 88 ، پیامدها و آسیب ها به آدرس www.h9d.ir یا www.h9dey.ir راه اندازی شد .

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درگاه اختصاصی همایش ملی " فتنۀ 88 ، پیامدها و آسیب ها " در راستای ارائه و گردآوری مجموعه مقالات علمی و پژوهشی و کاربردی به منظور بررسی آثار ، پیامدها ، آسیب ها و خسارت های فتنه سال 1388 و ارائه مستندات مستدل و واقعی از خیانت و جنایت فتنه گران و علل و عوامل، چرایی ، چگونگی و علت های بسترساز وقوع آن و بررسی ابعاد مختلف فتنه و حماسۀ 9 دی ، راه اندازی شده است.

این درگاه به همت جمع کثیری از دانشگاهیان ، به ویژه اساتید حوزه و دانشگاه و دانشجویان حقوق و روابط بین الملل و زیر نظر "ستاد مرکزی بزرگداشت حماسۀ 9 دی " فعالیت خود را از ابتدای آذر ماه آغاز کرده و به صورت روزانه با ارائۀ مطالب جدید و متنوع ، علمی و مستند توسط کارشناسان و صاحب نظران در خصوص فتنۀ 88 و حماسۀ 9 دی به روز رسانی می شود.

در این درگاه، به مطالب متنوع، جدید و مستند، از ابعاد مختلف و کمتر شناخته شدۀ فتنه و حماسۀ تاریخی و ماندگار نهم دی ، بدون هیچ گونه جهت گیری سیاسی ، حزبی و یا جناحی و صرفاً از بعد کاملاً علمی و پژوهشگرانه پرداخته می شود.

در ضمن در این درگاه نیز فراخوان مقالات علمی همایش ملی « فتنه ۸۸، خسارت‌ها و آسیب‌ها » داده شده است و از تمامی اندیشه‌ورزان، فرهیختگان، کارشناسان ، صاحب نظران و جامعه بزرگ دانشگاهی کشور دعوت کرد تا از طریق ارسال مقالات علمی و پژوهش های مستند و مستدل خود به دور‌ از هرگونه گرایش‌های سیاسی، نقش تعیین‌کننده و سهمی بسزایی در اثر‌بخش بودن این همایش و تعمیق آن ایفا کنند.

مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 28 آذر ماه 1393می باشد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.