تجمع دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با عنوان« رمی جمرات» برگزار شد

16 آذر,روز دانشجو

همزمان با روز دانشجو تجمع دانشجویان دانشگاه امیرکبیر تحت عنوان رمی جمرات نیز آغاز شد. در عهدنامه این تجمع آمده است ما استوار و جوانمرد در کنار رهبر معظم انقلاب می ایستیم.

همزمان با روز دانشجو تجمع دانشجویان دانشگاه امیرکبیر تحت عنوان رمی جمرات نیز آغاز شد. در عهدنامه این تجمع آمده است ما استوار و جوانمرد در کنار رهبر معظم انقلاب می ایستیم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،تجمع دانشجویان دانشگاه امیرکبیر ظهر امروز پس از برپایی نماز ظهر و عصر در صحن این دانشگاه برگزار شد.

هم زمان با 61 امین سالگرد تولد مرگ بر آمریکا در جنبش دانشجویی و با عنوان رمی جمرات این تجمع برگزار شد.

معتمدی ریاست دانشگاه امیرکبیر، رازفر معاون حوزه ریاست دانشگاه و معاونین و اساتید دانشگاه امیرکبیر نیز در جمع دانشجویان حضور یافتند.

جمشید جم خواننده آهنگ یار دبستانی نیز امروز در جمع دانشجویان حاضر شده است و قرار است این آهنگ را به صورت زنده اجرا کند.

هم چنین عهدنامه دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در روز 16 آذر به امضای دانشجویان این دانشگاه رسید.

در این عهدنامه آمده است ما دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر به همه دشمنان و بدخواهان ملت و انقلاب می گوییم که خیال خام نفوذ و رخنه در توده‌های در هم فشرده ملت و در ذهن‌ها و قلب‌های بیدار دانشجویان خیالی خام است و به فضل خداوند تعبیر نمی‌شود و به همه ایشان اعلام می داریم که فرزندان خمینی کبیر (ره) تا آخر بر سر آرمان‌های آن امام بزرگوار خواهند ایستاد و دستان متجاوز را قطع خواهند کرد.

در ادامه این عهدنامه آمده است ما استوار و جوانمرد در کنار رهبر معظم انقلاب می ایستیم تا به یمن دانش خود با اقتدار به هم دانشگاهی عزیزمان دکتر شهریاری، جهانی جدید و راهی پر از آرامش برای نجات مستضعفان بسازد و این استوار و شهامت باعث نگرانی گرگ های درنده است روزی ظلم را خواهیم شکافت و صلح و دوستی و تفکر و تدبر را برای همه جهانیان و حتی مردم مستعمره کشور آمریکا فراهم خواهیم کرد.

انتهای پیام

کد N617644