عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان:

اصلاح‌طلبان با تمام توان در انتخابات مجلس حاضر خواهند شد

عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان گفت: مدیران ما باید مدیران بحرانی باشند تا بتوانند به تعهداتی که دولت‌ به مردم داده‌ عمل کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، علی‌محمد غریبانی در نشست با خبرنگاران در اردبیل با بیان این‌که مدیران ما باید مدیران بحرانی باشند تا بتوانند تعهداتی که دولت‌ به مردم داده‌ را به نحو احسن انجام دهند، گفت: مدیر باید نوآور و پاسخگو باشد مدیری که نتواند برنامه ریز و نوآور باشد کارهایش را به دست دیگران می سپارد.

وی فرار سرمایه‌گذاران از استان را تاسف بار خواند و افزود: اگر مدیران توانمند و برنامه ریز باشند و امنیت سرمایه گذار تامین شود مسائل سهل خواهد شد البته نمی‌توان شخص خاصی را در این مورد مقصر جلوه داد.

وی با بیان این‌که اردبیل در بحث سرمایه گذاری مظلوم واقع شده است ، گفت : این مسئله باید ریشه یابی شود؛ چرا که هر استانی به نسبت اشتغال وصنعت‌اش می تواند متحول شود.

وی در خصوص عدم توسعه استان اردبیل نیز، اضافه کرد: زمانی که به سرمایه‌گذار هزاران انگ زده می‌شود تا از این استان فرار کند، چطور باید انتظار توسعه رونق تولید و اشتغال داشته باشیم.

وی گفت : اردبیل مرکز اقتصاد کشاورزی است باید برای پیشبرد وموفقیت در این عرصه تمام توان خود را به کاربریم تا این منطقه در بستر کشاورزی و تولید و توسعه محصولات متنوع رشد کند.

غریبانی اضافه کرد: در این استان از دیرباز حسادت و بخل‌ورزی برخی از صاحب منصبان زمینه را فراهم کرده تا از هیج نیروی متخصصی نتوانیم حمایت بکنیم واین علت یکی از عللل توسعه نیافتگی استان و تعطیلی برخی صنایع و رکود در آن شده است.

وی با اشاره به این‌که اصلاح‌طلبان با تمام توان خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی آینده حاضر خواهند شد، خاطرنشان کرد: ما برنامه‌های خودمان را از هم‌اکنون آشکار نمی‌کنیم ولی بر این مسئله تاکید داریم که اصلاح‌طلبان با تمام توان در انتخابات مجلس شورای اسلامی حاضر خواهند شد.

انتهای پیام

کد N617282