نماینده خرم آباد:

یک مدیر باید بداند چرا برنامه‎ها عملیاتی نمی‎شوند

نماینده مردم خرم‎آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت کار با امکانات بدیهی و کمترین آموزش مثل دامداری، کشاورزی، پرورش طیور و... می‎تواند، شغل ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، ابراهیم آقامحمدی در جمع خبرنگاران با تاکید بر ضرورت حضور و جایگزینی مدیریت‌های کارآمد در سازمان‎های تأمین اجتماعی و فنی و حرفه‎ای خاطرنشان کرد که وزرا باید نسبت به مجموعه زیردست خود ‎اطلاع کامل داشته باشد.

وی ادامه داد: یک مدیر باید بداند چه اتفاقی در مجموعه تحت مدیرتش می‎افتد، بداند چرا کارها عقب می‎ماند و چرا برنامه‎ها عملیاتی نمی‎شوند و از مجریان پاسخ بخواهد.

وی هم‌چنین آن‌چه «پست‎های تشریفاتی» خواند را آفت دیگر مدیریت‌ها دانست و نسبت به «عضویت افراد در هیئت مدیره‎ها» انتقاد کرد و گفت: این در حالی‌ است که ما نیروهای متخصص بیکار با تحصیلات عالیه فراوان داریم. جوانان توانمند کم نداریم آن وقت باید استعدادشان هرز برود.

نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس «باج دادن» را آفت دیگر مدیریت دانست و مدعی شد: برخی برای ماندن روی صندلی‌شان بی‎خودی به افراد ماموریت می‎دهند. برای باج‎دهی، فلان کس را با خانواده با پول بیت‎المال به مسافرت خارج از کشور می‎فرستند. براساس کدام مجوز؟ غیر از این است که می‎گوییم فساد همچنان جریان دارد؟ واقعاً تلخ است.

وی با بیان این‌که این حرف‌ها را از روی دلسوزی و برای آگاهی مسوولان می‌زند خطاب به مدیران اجرایی گفت: انتظار داریم با یک روحیه انقلابی، جسورانه مراقب اوضاع باشید هر جایی می‎بیند کسی کاهلی می‎کند بدون تعارف کنارش بگذارید. با برندگی بیشتر به مجموعه تحت مدیریت و آدم‎های اطرافشان برخورد کنند.

انتهای پیام

کد N614822