دیدار مسئولان حزب وحدت و همکاری ملی با یادگار امام

مسئولان حزب وحدت و همکاری ملی با آیت‌الله حاج سیدحسن خمینی یادگار حضرت امام (ره) دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عصر روز گذشته(پنج‌شنبه) اعضای شورای مرکزی، هیأت بازرسی، روسای شاخه‌های تخصصی و مسئولان استانی حزب وحدت و همکاری ملی با آیت‌الله حاج سید حسن خمینی دیدار کردند.

در این دیدار، راه‌چمنی دبیرکل حزب گزارشی از نحوه شکل‌گیری، اهداف، خط‌مشی‌ها، اقدامات انجام‌شده و برنامه‌های آینده حزب را به اطلاع یادگار حضرت امام خمینی (ره) رساند و در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات کشور و مردم بویژه مشکلات اقتصادی که می‌تواند به بخش تولید و ایجاد اشتغال در کشور وارد کند، اشاره کرد و گفت: مردم از یادگار حضرت امام خمینی (ره) انتظار دارند این‌گونه مشکلات به هر طریقی که صلاح باشد، به مسئولان ذیربط منعکس شود و از آنها بخواهند که با اصلاح سیاست‌های ناصحیح به ارث رسیده از گذشته، به بهبود زندگی مردم بویژه قشرهای محروم جامعه که صاحبان اصلی انقلابند، عنایت ویژه‌ای نمایند.

راه‌چمنی در ادامه به نقش احزاب در تحقق مردم‌سالاری دینی اشاره کرد و بر لزوم تقویت احزاب و ارتقاء جایگاه آنها در اداره کشور به عنوان چشمان تیزبین مردم تأکید کرد.

وی در پایان به نمایندگی از مسئولان حزب با توجه به اهمیت مجلس خبرگان رهبری و جایگاه والایی که در نظام جمهوری اسلامی ایران دارد، از آیت‌الله حاج سید حسن خمینی نوه حضرت امام (ره) و آیت‌الله موسوی بجنوردی از شاگردان و همراهان حضرت امام خمینی (ره) درخواست کرد در انتخابات آینده مجلس خبرگان رهبری که سال 94 برگزار می‌شود کاندیدا شوند.

پس از سخنان دبیرکل و چند تن از مسئولان حزب، یادگار حضر امام خمینی (ره) سخنانی را پیرامون جنگ فقر و غنا و اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در پیشگیری از مفاسد اقتصادی و نقش احزاب در کشور بیان کرد.

در پایان دیدار مسئولان حزب نماز جماعت مغرب و عشاء را در حسینیه جماران به امامت یادگار حضرت امام خمینی (ره) اقامه کردند.

انتهای پیام

کد N614102