۴

فیاضی: حدود ورود جریانات به دانشگاه‌ها، منافع ملی و مصالح نظام است

  • ۵بازدید
  • ۴ رای
  • ۰ دیدگاه
16 آذر

یک نماینده اصولگرای مجلس ضمن تاکید بر اینکه جنبش دانشجویی همواره جنبش عدالتخواهانه است، گفت: حدود ورود جریانات به دانشگاه‌ها منافع ملی و مصالح نظام بوده و باید این حدود رعایت شود.

عبدالوحید فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به در پیش رو بودن شانزده آذر و روز دانشجو، بر لزوم آرامش فضای دانشگاه‌ها تاکید کرد و گفت: آرامش به معنای منفی نیست بلکه معنای مثبت آن مدنظر است. یعنی از حاشیه‌هایی که منفی بوده و ممکن است در دانشگاه مخالف سیاست‌های کلان نظام باشد و به واسطه همان هم قرار باشد عده‌ای میدان‌داری کرده و به فضای علمی و پژوهشی و حتی سیاسی دانشگاه‌ آسیب زنند، پرهیز شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اما جنبش دانشجویی همواره جنبش عدالتخواهانه‌ای است که شانزده آذر نماد آن است بنابراین چه خوب است که دانشجویان با نگاه به شانزده آذر و هدف‌های بلند دانشجویان مبارز و شهید چه قبل از انقلاب و چه در زمان جنگ تحمیلی برای اسلام و انقلاب اسلامی و آموزه‌های عدالتخواهانه ملت ایران قیام کردند آنها نیز حرکت‌های خود را در راستای جنبش و تحرک سیاسی به گونه‌ای که در یک شرایط آرام باشد، داشته باشند.

وی تاکید کرد: فعالیت دانشجویان در عین آرامش باید از جنب و جوش سیاسی مناسبی برخوردار باشد که این همان کیفیت‌بخشی به فضای دانشگاه‌ها است.

نماینده مردم نور در مجلس شورای اسلامی همچنین درباره اینکه حد مجاز و ورود جریانات به دانشگاه‌ها تا چه میزان است، گفت: حدود، حدود منافع ملی و مصالح نظام است و حد دیگری برایش قائل نیستیم. هر کسی که این حدود را رعایت کند قابل قبول است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.