کنایه نماینده اصفهان به دولت: در افتتاح راه آهن شرق خزر باید از زحمات دولت احمدی نژاد تقدیر می شد

تسنیم نوشت:

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: افتتاح خط آهن مشترک سه کشور ایران، ترکمنستان وقزاقستان کار یکی دو سال نبوده و دولت قبل نیز خدمات ارزنده‌ای دراین زمینه داشته و جا داشت که دولتمردان نیز روز گذشته اشاره‌ای به این موضوع می‌کردند.

حجت‌الاسلام احمد سالک ‌کاشانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به افتتاح خط راه‌آهن ترانزیتی شرق دریای خزر در سفر استانی روحانی به گلستان گفت: حقیقتا کار بسیار بزرگی صورت گرفته و بار دیگر به دشمنان نشان دادیم که در طول این 35 سال علی‌رغم همه تحریم‌ها راه پیشرف خود را می‌دانیم.

او گفت: پیشرفت در زمینه حمل‌ و‌ نقل دریایی، ریلی و هوایی از ملزومات توسعه است و الحمدالله در این چند سال پیشرفت خوبی داشته‌ایم و این ثمره تلاش یک دولت نبوده بلکه به موازات تلاش و همت همه دولت‌ها رخ داده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه پیشرفت و افتتاح خط راه‌آهن قطعاً کار یک روز و یک سال یا دو سال نبوده است، گفت: افتتاح خط آهن مشترک سه کشور ایران، ترکمنستان و قزاقستان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و قطعا دولت قبل خدمات ارزنده‌ای را در این زمینه داشته و بخش‌های اعظم آن در دوره قبل به بهره‌برداری رسیده بوده بنابراین جا داشت که دولتمردان ما نیز روز گذشته اشاره‌ای به این موضوع می‌کردند.

سالک گفت: باید فرهنگ‌سازی مناسبی در رابطه با این موضوع که همه چیز را نباید به نام خود تمام کرد و از اقدامات گذشته نیز باید تقدیر شود را نهادینه کنیم و این مسئله بسیار مهم است که زحمات‌ کشیده شده کسانی که دیگر در مسند قدرت نیستند را نادیده بگیریم.

 

23231

 

کد N613149