اختصاصی ایلنا؛

صادق خرازی: شایعه پراکنان از دوستی و مناسبات صمیمی من و روحانی بی خبرند

سیاست داخلی,حسن روحانی,صادق خرازی,حزب ندا,کاندیداتوری

من قاطعانه این شایعه را نه تنها رد می كنم بلكه به كسانی كه به این قبیل شایعات دامن میزنند، عرض می كنم سابقه آشنایی و رفاقت و دوستی من و جناب آقای دكتر روحانی را نمی دانند و نمی دانید، متوجه نیستند كه من با جناب آقای روحانی از چه هنگام مناسبات برادری و شاگردی و استادی، داشته و داریم.

سید صادق خرازی با انتشار متنی، برخی شایعات منتشره پیرامون خود مبنی بر کاندیداتوری در انتخابات آتی ریاست جمهوری را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ متن ارسالی از سوی وی برای خبرگزاری کار ایران، به شرح زیر است:

به نام خدا

هر دم از این باغ بری میرسد

شایعه و اتهام وبهتان در بستر سیاست ایران مضمون و قطعا كاری غیر اخلاقی است، حزب ندا و اعضایش، اصلا بنا ندارند وقت خود و حزب را برای پاسخگویی به بسیاری از ادعاهای بی اساس،تلف كنند.

تاكید اصلی همه همفكران این است بگذاریم و بگذریم وبا عملكرد خود به رقیبان و رفیقان ثابت كنیم كه منطق و مبنای كارتشكیلاتی اعضای حزب ندا چیست؟ حزب ندا میخواهد اخلاق را در متن سیاست نهادینه كند،و به منتقدان خود احترام میگذارد و باور دارد نقد منطقی باعث رشد و تعالی همه و جامعه می شود.

در مورد شخص اینجانب شایعات مختلف و اتهامات واهی سر داده می شود كه جداً باید از شرشیطان بخداوند خبیر و بصیر پناه برد، اخیرا شایعه ایی مبتنی بر كاندیاتوری اینجانب در انتخابات ١٣٩٦ بصورت گسترده در شبكه ها مجازی دامن زدند كه خرازی رقیب روحانی خواهد شد!!!

من قاطعانه این شایعه را نه تنها رد می كنم بلكه به كسانی كه به این قبیل شایعات دامن میزنند، عرض می كنم سابقه آشنایی و رفاقت و دوستی من و جناب آقای دكتر روحانی را نمی دانند و نمی دانید، متوجه نیستند كه من با جناب آقای روحانی از چه هنگام مناسبات برادری و شاگردی و استادی، داشته و داریم بویژه كه ایشان برادر بزرگ من بوده و همواره بر برادر كوچك خود لطف و محبت داشته و دارند، بی تردید فقدآگاهی، گهگاه انسان را به اشتباه و انحراف می كشاند.

جناب آقای دكتر روحانی شخصیت كم نظیری هستند كه در سپهر سیاست ایران، از خادمان ملك وملت ایران بوده و خواهند بود.

دولت ایشان دولت مظلومی است، دولتی است كه میراث دار بسیاری از گرفتاری ها و مشكلات داخلی و خارجی بوده است. با نیم نگاهی به واقعیت اقتصادی اجتماعی و سیاست خارجی و مشكلات مردم، در خواهیم یافت این دولت چگونه با صبر و تلاش مظهر فداكاری شده اند، بر هر انسان فطن و فتنه بدوری لازم است كه با چشمان تیز بین حركت و عملكرد دولتمردان را رصد كنند، آنگاه اگر از عمق تلاش ها و خدمات دولتمردان اگاه شوند، در خواهند یافت روحانی بر شبستان تاریخ ایران بدلیل اخلاص وتلاش كه دارند در راه خدا و انسانیت گام های بلندی برداشته ماندگارخواهد شد.

حزب ندا و همه اعضایش اینگونه باور دارند كه وظیفه ملی و دینی همه كنشگران سیاسی، این است كه از دكتر روحانی و دولت خادم وی حمایت كنند وجود چنین دولتی كه مورد حمایت اقشار مختلف جامعه، قاطبه خردمندان، نخبگان، خبرگان آگاه است، نعمت غیر مترقبه الهی بوده و قدردانی از روحانی و دولت خدمتگذارش مرضی خداوند متعال است و برخورداری از ریس جمهوری فهیم و با شخصیتی چون جناب آقای دكتر روحانی، بی تردید روزگاری آرام، با ثبات، پیشرفته و توسعه همه جانبه را برای كشور در ابعاد داخلی و خارجی رقم خواهد زد.

کد N612263