در جلسه کارگروه اجلاس سراسری نماز تاکید شد

وجه غالب زندگی در نظام اسلامی حول محور «نماز و معنویت» است

نماز,اسلام,دين,اجلاس نماز

جانشین کمیته علمی و پژوهشی بیست‌وسومین اجلاس سراسری نماز در سومین جلسه کارگروه حوزه مرکزی این اجلاس گفت: وجه غالب زندگی در نظام اسلامی حول محور «نماز و معنویت» است.

جانشین کمیته علمی و پژوهشی بیست‌وسومین اجلاس سراسری نماز در سومین جلسه کارگروه حوزه مرکزی این اجلاس گفت: وجه غالب زندگی در نظام اسلامی حول محور «نماز و معنویت» است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین علی دارابی در سومین جلسه کارگروه حوزه مرکزی بیست و سومین اجلاس سراسری نماز اظهار کرد: نماز مظهر تام توجه به معنویت، خدا، ذکر، خشوع و همچنین عامل وحدت آفرین بر گرد یک محور مشترک است.

در این جلسه که با حضور برخی از اعضای کمیته علمی و پژوهشی بیست و سومین اجلاس سراسری نماز و نمایندگانی از سازمان‌ها و نهادهای عضو کارگروه تشکیل یافت، جانشین کمیته علمی و پژوهشی بیست و سومین اجلاس سراسری نماز افزود: پیام نماز در حقیقت پیام معنویت و بندگی خالصانه خداست و علاج اصلی همه دردهای بشر در این نسخه شفابخش پیش بینی شده است. بنابراین وجه غالب زندگی در نظام اسلامی حول محور «نماز و معنویت» می‌باشد.

مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی در پایان با اشاره به اهداف دشمنان در هجمه به نظام اسلامی خاطرنشان کرد: تهاجم همه جانبه دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی به منظور بی اعتماد و بی اعتقاد کردن نسل جوان و نوجوان ایران اسلامی است. غافل از اینکه جوان مسلمان ایرانی با پشتوانه دینی و ایمانی به دنبال حفظ و حراست از ارزش‌های والای اسلامی خویش است.

در ادامه این جلسه گزارش‌های واصله از کارگروه‌های استانی و منطقه‌ای بیست و سومین اجلاس سراسری نماز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در مورد آنان تصمیماتی اتخاذ شد.

انتهای پیام

کد N611351