عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در اخطاری مطرح کرد؛

مسئولان مشکلات افزایش قیمت نان را حل کنند

مجلس,ایلنا

باید مسئولان مشکلات ایجاد شده در زمینه افزایش قیمت نان را حل کنند.ناهماهنگی در افزایش قیمت نان منجر به ایجاد مشکل برای نانوایان در بسیاری از شهرها شده در حدی که مردم نان برای مصرف ندارند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: مسئولان باید مشکلات ایجاد شده در زمینه افزایش قیمت نان را حل کنند. عدم هماهنگی در افزایش قیمت نان٬ منجر به ایجاد مشکل برای نانوایان در بسیاری از شهرها شده در حدی که مردم نان برای مصرف ندارند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا٬ جبار کوچکی‌نژاد با استناد به اصل 84 در صحن علنی مجلس و با توجه به حساسیت موضوع نان گفت: باید در یکسری مسایل مخصوصا موضوع نان  رسیدگی شود زیرا هر نماینده دربرابر مردم مسوول است و نباید درمورد مساله نان با مردم بازی کرد.

نماینده مردم رشت ادامه داد: قیمت هر کیسه آرد 34 هزار تومان رشد داشته و نانوایان تنها 7 درصد قیمت نان را گران کرده‌اند و بیشترین سود را کارخانه‌های آرد از افزایش قیمت اخیر برده اند در صورتی که میکویند افزایش قیمت نان به دلیل بالابردن کیفیت آن است.

وی افزود: باید مسئولان مشکلات ایجاد شده در زمینه افزایش قیمت نان را حل کنند چراکه عدمهماهنگی در افزایش قیمت نان منجر به ایجاد مشکل برای نانوایان در بسیاری از شهرها شده در حدی که مردم نان برای مصرف ندارند.

کد N611031