موسوی اصل:

مدرس الگوی تمام عیار روحانیت و نمایندگان است

سیاسی

یک نماینده مجلس شورای اسلامی شهید مدرس را الگویی تمام عیاربرای روحانیت و نمایندگان دانست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ایسنا، میر قسمت موسوی اصل در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالگرد شهادت آیت‌الله مدرس، گفت: شهید مدرس انسانی وارسته ، عالمی آگاه و سیاست‌مدار تیزبین و متبحر بود که روش و منش او می‌تواند به عنوان الگوی در میان اقشار بخصوص روحانیت و نمایندگان مورد توجه قرار بگیرد.

وی ادامه داد: ایشان ساده زیست و آگاه به زمان و در عین حال نماینده‌ای پرتلاش و آینده نگر بود لذا در برابر تهدیدات مستبدین و قلدرهای زمان خم به ابرو نمی‌آورد و از وظایف خود عقبنشینی نمی‌کرد.

نماینده مردم گرمی در مجلس با بیان اینکه شهید مدرس الگویی تمام عیار و در خور پیروی برای حوزه و مجلس است تصریح کرد:‌امام (ره) از مردم می‌خواهد افرادی چون مدرس را برای مجلس شورای اسلامی انتخاب کند چرا که او بود که در زمان سلطه رضاخانی به تنهایی شعار می داد "مرگ بر رضاخان و زنده باد خودم" و یک روز جلوی مجلس رضاخان به او می گوید که سید از جان من چه می‌خواهی و ایشان می‌فرماید می‌خواهم که تو نباشی.

موسوی اصل خاطر نشان کرد‌:از این جهت 10 آذرماه روز مجلس نامگذاری شد و لازم می‌دانم به همکاران خود این روز را تبریک عرض کنم.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین از تیم مذاکره کننده هسته‌ای حمایت کرد و گفت: از استقامت و موفقیت نیروهای مذاکره کننده تشکر می‌کنم.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در ادامه به برخی ویژگی‌های جغرافیایی حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و حل و رفع مشکلات این مناطق را از مسئولان اجرایی خواستار شد.

انتهای پیام

کد N609201