یک مقام مسئول در سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد

کاهش تخلفات در ماه محرم نسبت به سال‌های قبل

تعزيرات حكومتي

مدیرکل هماهنگی استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی گفت: نسبت به سال‌های گذشته با کاهش تخلف گران فروشی در ماه محرم روبرو بوده‌ایم.

مدیرکل هماهنگی استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی گفت: نسبت به سال‌های گذشته با کاهش تخلف گران فروشی در ماه محرم روبرو بوده‌ایم.

فریبرز جوان‌شیری در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه در ایام محرم سازمان تعزیرات حکومتی طرحی را برای جلوگیری از گران‌فروشی به اجرا درآورد، گفت: معاونت حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی کل کشور بخشنامه‌ای را در این راستا به تمامی استان‌ها ابلاغ کرده بود. البته ماه محرم مانند ماه مبارک رمضان و عید نوروز در طرح‌های ویژه سازمان تعزیرات حکومتی قرار ندارد.

وی ادامه داد: در ماه محرم با تخلفاتی در زمینه گران فروشی در حوزه مواد غذایی، برنج، مرغ، گوشت، لوازم یک بار مصرف مواجه بودیم، اما در حال حاضر آمار و ارقامی از تخلفات صورت گرفته نداریم.

مدیرکل هماهنگی استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: مجموعا با توجه به اینکه نظارت‌ها بیشتر شده است نسبت به سال‌های گذشته با کاهش تخلف در ماه محرم روبرو بودیم، البته نباید فراموش کرد که در حال حاضر امنیت اقتصادی در بازار حاکم است و بازارهای ما به آرامش نسبی رسیده است.

جوان‌شیری با بیان اینکه شعب سیار ما همیشه در بازار حضور مستمر و پررنگی دارند، گفت: شعب سیار تعزیرات حکومتی همیشه در بازار فعال هستند و گشت‌های سیار ما در استان‌ها حضور مستمر دارند.

انتهای پیام

کد N608485