۰

تشکر محسنی‌اژه‌ای از نیروی انتظامی برای شناسایی عاملان اسیدپاشی تهران

  • ۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

سخنگوی قوه قضاییه از اقدام به‌موقع نیروی انتظامی در بازداشت عاملان اسیدپاشی تهران تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در هفتاد و سومین نشست خبری خود ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید مدرس و روز مجلس با اشاره به اسیدپاشی اخیر در تهران گفت: متاسفانه بعضی اقدامات مانند اسیدپاشی که ما در این ایام شاهدش بودیم موجب تاثر همگتان شده و امیدواریم دستگاه انتظامی و قضایی بتوانند به گونه‌ای حرکت کنند که بازدارنده باشد و دیگر کسی جرات انجام آن را نداشته باشد.

وی افزود:‌ شما اصحاب رسانه می‌توانید در این زمینه اطلاع‌رسانی دقیقی داشته باشید، البته مردم باید هوشیار باشند تا چنین جنایت‌های خشن و نامعقولی اتفاق نیفتد.

معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اسیدپاشی که اخیرا در تهران اتفاق افتاده است، گفت:‌ از نیروی انتظامی به دلیل اقدام به موقع در بازداشت عاملان این اتفاق تشکر می‌کنم . بنده از صبح تاکنون پیگیر این موضوع بودمو دیروز از دادستانی تهران خواستم تا نسبت به دو موردی که اسید پاشیده‌اند، رسیدگی صورت گیرد و حکم‌شان تعیین و اجرا شود، البته مشکلاتی در اجرای حکم آن‌ها وجود دارد. من درخواست حل شدن مشکل را داشتم و بشتر مشکلات در زمینه پزشکی است.

ادامه دارد ...

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.