فرمانده کل ارتش:

شناورها و بالگردهای نزاجا به بهترین موشک‌های کروز مجهز شده‌اند

سیاسی

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی دریایی ارتش با حضور در آب‌های آزاد به دنبال حفظ منافع کشور و همچنین حفظ صلح است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر سرلشکر عطاالله صالحی صبح امروز در حاشیه مراسم الحاق شناورهای نیروی دریایی و رونمایی از آخرین تجهیزات این نیرو در منطقه یکم نیروی دریایی در بندرعباس با بیان این‌که نیروی دریایی علاوه بر نوآوری داشته‌های قدیمی خود را نیز بازسازی می‌کند، خاطرنشان کرد: به وسیله این تجهیزات بازسازی شده ما امروز در دورترین دریاها دریانوردی می‌کنیم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه گفت: نیروی دریایی یک نیروی خلاق و سازنده است و ما از این نوآوری و سازندگی تجلیل می‌کنیم.

صالحی در ادامه با بیان این‌که ما در دریانوردی در آب‌های آزاد وابسته به هیچ کشوری نیستیم، افزود: این در حالی است که سایر کشورهایی که دریانوردی می‌کنند به اتحادهای مختلفی وابسته هستند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان اظهار کرد: ما اکنون شناورها و بالگردهای خود را به بهترین موشک‌های کروز مجهز کرده‌ایم. این موشک‌ها قدرت دریایی ایران را افزایش داده‌اند.

انتهای پیام

کد N606860