ولایتی در جمع خبرنگاران:

مذاکرات مورد تایید مقام معظم رهبری است

مذاکرات هسته ای, علی‌اکبر ولایتی

ممکن است بعضی‌ها بگویند مذاکره فایده‌ای ندارد و بعضی‌ها هم بگویند فایده دارد اما آنچه که مقام معظم رهبری گفته‌اند ملاک است و فصل‌الخطاب است لذا اگر ایشان گفته‌اند تمدید مذاکرات مشکلی ندارد دیگر نباید در این خصوص صحبتی شود.مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری در جمع خبرنگاران٬ در خصوص مذاکرات هسته‌ای و روند آن اظهار داشت: از ادامه مذاکرات و تمامی تیم مذاکره کننده هسته ای دفاع می کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا٬ علی‌اکبر ولایتی پس از دیدار نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور عراق٬ در جمع خبرنگاران گفت: ما اطلاع داریم مذاکره‌کنندگان و آقای دکتر ظریف و همکارانش در چارچوبی که مقام معظم رهبری فرموده بودند پیش رفته و صحبت کردند و مذاکرات مورد تایید مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: مذاکره‌کنندگان تا به حال تمامی خطوط قرمز را رعایت کردند و تلاش‌های بسیاری انجام دادند و باید از این تلاش‌ها ‌قدردانی کنیم.

مشاور امور بین الملل مقم معظم رهبری افزود: ما در نهایت سخن رهبری را فصل الخطاب می دانیم.

علی‌اکبر ولایتی در پاسخ به این سوال خبرنگار ایلنا که عده‌ای در داخل می گویند مذاکرات فایده ای ندارد٬ گفت: ممکن است بعضی بگویند مذاکره فایده‌ای ندارد و بعضی‌ها هم بگویند فایده دارد اما آنچه که مقام معظم رهبری گفته‌اند ملاک است و فصل‌الخطاب است لذا اگر ایشان گفته‌اند تمدید مذاکرات مشکلی ندارد دیگر نباید در این خصوص صحبتی شود.
کد N606112