کارگروه علمی - پژوهشی "سالروز جهانی همبستگی با ملت فلسطین: کودکان غزه"

سیاسی

فصلنامه مطالعات بین المللی (ISJ) و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد همزمان با سالروز جهانی همبستگی با ملت فلسطین روز 10 دیماه کارگروه "سالروز جهانی همبستگی با ملت فلسطین" را برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر پایه قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، سال 2014 سال همبستگی با ملت فلسطین اعلام گردید. این در حالی است که در این سال ملت فلسطین به ویژه کودکان فلسطینی در غزه قربانی جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت شدند.

در این راستا فصلنامه مطالعات بین المللی و مرکز اطلاعات سازمان ملل هم اندیشی برای نقد و بررسی اقدمات انجام شده در این سال و نیز ادبیات علمی و پژوهشی در این موضوع را به منظور اهداف ذیل برگزار می کنند:

الف. نقدی بر فعالیت ها و عملکرد ارکان سازمان ملل در مسئله فلسطین و بحران غزه و حقوق کودکان غزه

ب. فرصت دادن به نویسندگان رساله های دانشگاهی و مقالات علمی برای نگارش در موضوع

مزایا و بهره مندی

این نشست یک برنامه آموزشی پژوهش محور است. به شرکت کنندگان فعال در برنامه گواهی شرکت از سوی برگزارکنندگان ارایه می شود.

به منظور حمایت از شرکت کنندگان هزینه های اصلی ثبت نام در این برنامه کاهش یافته است. ضمن اینکه مقالات با استاندارد علمی – پژوهشی در ISJ به چاپ می رسد.

شرایط ثبت نام و پذیرش

1.اسکن کارت شناسایی برای اساتید دانشگاه و مدیران  و کارشناسان ارشد دولتی و غیرحکومتی.

2.توصیه نامه برای دانشجویان از سوی استادان عضو هیات تحریریه یا مشاوران بین المللی فصلنامه یا از استادان شناخته شده کشور که مورد تایید فصلنامه باشند.

3.نامه درخواست به همراه عکس، نشانی و شماره تماس.

4. واریز هزینه ثبت نام، کتاب و فصلنامه، امور اجرایی و اداری و تدارکات مبلغ پانصد هزار ریال به حساب سیبا 0105434324008 بانک ملی یا به شماره کارت 6037991199529649 به نام فصلنامه مطالعات بین المللی (ISJ) جهت کارت به کارت.

نشانی و مهلت ارسال مدارک

علاقه مندان همه مدارک را از طریق ایمیل تا 5 دی به نشاني isjqnet@gmail.com و یا internationalstudiesjournal@yahoo.com ارسال كنند.

شماره تماس ضروری: 09125911787