کودکان و مربیان شیرخوارگاه آمنه از ستاد نیروی دریایی ارتش بازید کردند

سیاست داخلی

همزمان با هفته نیروی دریایی ارتش تعدادی از کودکان شیرخوارگاه آمنه به همراه مربیان خود با در دست داشتن گل و شیرینی به نیروی دریایی آمدند و روز نیروی دریایی را به فرمانده و کارکنان آن تبریک گفتند.

تعدادی از کودکان شیرخوارگاه آمنه به همراه مربیان خود با در دست داشتن گل و شیرینی به نیروی دریایی آمدند و روز نیروی دریایی را به فرمانده و کارکنان آن تبریک گفتند.

به گزارش ایلنا، همزمان با هفته نیروی دریایی ارتش تعدادی از کودکان شیرخوارگاه آمنه به همراه مربیان خود با در دست داشتن گل و شیرینی به نیروی دریایی آمدند و روز نیروی دریایی را به فرمانده و کارکنان آن تبریک گفتند.

کودکان و مربیان شیرخوارگاه آمنه با دریادار دوم محمد پرکلهر معاون نیروی انسانی نیروی دریایی ارتش، حجت الاسلام عباس‌نژاد معاون بازرسی و ارزیابی عقیدتی سیاسی نیروی دریایی، ناخدایکم آبادچی فرمانده پایگاه پشتیبانی مرکز ستاد نداجا و حجت‌الاسلام بهارلو٬ رییس عقیدتی سیاسی این پایگاه دیدار کردند و با حضور در جهاد خودکفایی این نیرو از ماکت های ناوشکن جماران، دماوند، سهند، ناو خلیج فارس و سایر تجهیزات نیروی دریایی در زمینه موشکی و ناوبری بازدید کردند.

همچنین دریاداردوم پرکلهر ضمن خوش آمدگویی از مربیان این شیرخوارگاه تشکر کرد و گفت: کار شما در پرورش و تربیت این کودکان قابل ستایش است.

در شیرخوارگاه آمنه تهران، بیش از 200 کودک شیرخوار تا شش سال نگهداری می شوند و این مرکز بزرگترین مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست در کشور است.

کد N606080