رییس دادگستری جهرم:

دستگیری سریع عامل مزاحمت‌های خیابانی نشان از اشراف دستگاه‌های امنیتی است

دادگستري فارس

دادگستری شهرستان جهرم گفت: اقدام سریع و دستگیری عامل مزاحمت‌های خیابانی در جهرم طی 72 ساعت نشانه وجود امنیت در حوزه قضایی این شهرستان و اشراف کامل دستگاه‌های امنیتی به مسائل است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، قاضی محمد اسمی با بیان این مطلب که استان فارس و حوزه قضایی جهرم از جمله حوزه‌های قضایی امن استان می‌باشد، گفت: این شهرستان از امنیت مطلوبی برخوردار است که موید این امر دستگیری سریع فرد معلوم‌الحالی است که متاسفانه با ایجاد مزاحمت خیابانی زمینه ناامنی را ایجاد کرده بود.

رییس دادگستری جهرم با بیان این که مردم شهرستان جهرم از اصالت، تدین، قانون‌پذیری و فرهنگ غنی برخوردارند، بیان کرد: یکی از عوامل تاثیرگذار در ثبات امنیت این شهرستان حضور پرررنگ و انقلابی مردم و نیروهای همیشه در صحنه بسیج در تمام عرصه‌ها است.

وی در ادامه با یادآوری این مطلب که این شهرستان از شهرهای شهیدپرور استان کشور است، گفت: شهدای زیادی که این شهرستان به نظام و انقلاب تقدیم کرده است نشان پایبندی مردم به ارزش‌های انقلاب و نظام و نظم و امنیت عمومی است.

وی همچنین ضمن تقدیر از حضور هوشیارانه و به‌موقع نیروهای امنیتی و اشراف دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و قضایی و از همه مهم‌تر نیروهای بسیج به مسائل و موضوعات امنیتی، خاطرنشان کرد:‌ در موضوع اخیر که فرد معلوم‌الحالی با اقدامات مجرمانه خود در سطح شهرستان اقدام به ایجاد مزاحمت و وارد کردن جراحت به تعدادی از بانوان کرده بود با تعامل و همکاری خوب دستگاه‌های امنیتی دستگیر و با دستور قضایی بازداشت شد.

وی در پایان افزود: پرونده مذکور به دور از هرگونه جوسازی و مطابق با قانون در اسرع وقت و با قاطعیت رسیدگی می‌شود.

انتهای پیام

کد N605963