معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء:

سپاه مسوول حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است

معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء گفت: انقلاب اسلامی ایران یک پدیده بی‌نظیر مانند سپاه پاسداران را به همراه داشت و این پدیده امروز مسوول حفظ دستاوردهای انقلاب است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، سردار"سالار آبنوش" در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در دانشگاه شهید باهنر کرمان اظهار کرد: ارزش و عیار ما به چگونه زندگی کردنمان است، بنابراین نباید خود را به متاع بی‌ارزش مادی ارزان بفروشیم.

وی افزود: عنایت خداوند، بروز انقلاب اسلامی در این عرصه بود چراکه تبلور مجدد اسلام ناب محمدی بعد از 1400 سال به وجود آمد و این پدیده‌ای از جنس خود اسلام است.

آبنوش تصریح کرد: برای نخستین بار در تاریخ گروه 1+5 به عنوان قدرت‌های جهانی در یک طرف و ایران در طرف دیگر قرار گرفت و بسیار خرسندیم که مرز میان حق و باطل در این زمینه مشخص است.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با اشاره به این‌که انقلاب اسلامی ایران یک پدیده بی‌نظیر مانند سپاه پاسداران را به همراه داشت بیان کرد: سپاه مسوول دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی در بخش دیگری گفت: درواقع جنگ تحمیلی ایران یک جنگ جهانی به شمار می‌رفت؛ چراکه 54 کشور دنیا به صدام تجهیزات نظامی داده و 92 کشور نیز پشتیبان بین‌المللی آن بودند.

وی با بیان این‌که سپاه یک ظرف و مظروف آن بسیج می‌باشد، تصریح کرد: هرجا که دستاوردهای انقلاب اسلامی تهدید شده است بسیج و سپاه وارد میدان شده‌اند.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء اظهار کرد:در اغتشاش‌های سال 88 این بسیج و سپاه بودند که معترضین را محکم سر جای خود نشاندند؛ چراکه در کشور ما رای مرغوب و نامرغوب وجود ندارد و نباید دموکراسی ایران زیر سوال برود.

آبنوش گفت: همچنین در زمانی که قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء وارد صنعت شد عده‌ای ابراز کردند که تمامی دانش مربوط به نفت و گاز در دست اروپا است درحالیکه اکنون ما خودمان گاز را استخراج کرده و در اختیار مردم قرار می‌دهیم.

وی با اشاره به این‌که 150 هزار نفر مهندس و کارشناس با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء همکاری می‌کنند تاکید کرد: برخی ما را متهم به انبوه‌سازی و تنگ کردن عرصه بر بخش خصوصی می‌کنند درحالیکه امروز پروژه‌های ما با بیشترین کیفیت، بالاترین قدرت و منطقی‌ترین قیمت در حال اجرا هستند.

آبنوش گفت: عشق و آرزوی ما اعتلای کشور است ضمن اینکه خود ما موجب پویایی صنعت شده‌ایم و در دولت کنونی هم به فرموده رهبر بیشترین خدمت و همکاری را با دولت یازدهم انجام می‌دهیم.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء بیان کرد: خوشبختانه در حال حاضر پل صدر به عنوان ابر پروژه جهان مطرح است و همچنین در زمینه‌ ساخت تونل در خاورمیانه حرف اول را می‌زنیم.

وی ادامه داد: به علاوه در بحث صنایع دریایی و مهار آب‌ها، در بحث جاده‌های کشور و ... نیز حرفی برای گفتن داریم هرچند که همه این دستاوردها موجب ناراحتی دشمن می‌شود.

آبنوش خاطرنشان کرد: ما آمادگی داریم تا با تعامل با دانشگاه، دانش دستاوردهای خود را در اختیار دانشجویان کشورمان قرار دهیم.

انتهای پیام

کد N605387