آیت‌الله مقتدایی:

شبکه ماهواره‌ای ولایت زبان مستدل و منطقی شیعه است

حوزه علميه,آيت‌الله مقتدايي,شيعه

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: شبکه ماهواره‌ای ولایت بدون توهین به دیگران و با احترام و ادب اسلامی، پاسخ قوی و محکم به القا کنندگان شبهه می‌دهد.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: شبکه ماهواره‌ای ولایت بدون توهین به دیگران و با احترام و ادب اسلامی، پاسخ قوی و محکم به القا کنندگان شبهه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، آیت‌الله مقتدایی در بازدید از شبکه ماهواره‌ای ولایت، با ابراز خرسندی از فعالیت‌های اثرگذار این شبکه گفت: خدای بزرگ را شاکرم از توفیقی که عنایت فرموده و دست اندرکاران این شبکه فراگیر، معارف اهل بیت(ع) را به تشنگان دنیا می‌رسانند.

دبیر شورای عالی حوزه گفت: خدمات و تلاشی که در این شبکه ماهواره‌ای با خلوص و صداقت انجام می‌شود جهاد در راه خدا محسوب می‌شود.

وی افزود: این شبکه تاثیرات بسیار عمیق و گسترده‌ای در سطح جهان دارد و جای بسیار شکرگزاری و افتخار است که شبکه ولایت در حوزه علمیه پرآوازه قم فعالیت کرده و برنامه‌های آن از پایگاه عظیم تشیع پخش می‌شود و عاشقان ولایت را از معارف اهل بیت(ع)سیراب می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه نیوز، مقتدایی تاکید کرد: امروز شبهاتی از سوی دشمنان و فتنه انگیزان در سطح جهان پراکنده می‌شود و با غرض ورزی اذهان بعضی از غافلان را مشوه می‌کنند، بر این اساس باید فضلای حوزه با استفاده از این فضای خوب پاسخ شبهات را عالمانه بدهند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه تاکید کرد: به لطف خداوند این شبکه بدون توهین به دیگران و با احترام و ادب اسلامی، پاسخ قوی و محکم به القا کنندگان شبهه می‌دهد و این ادب و متانت باعث شده مخاطبان در اقصی نقاط جهان به آن گرایش زاید الوصفی داشته باشند.

مقتدایی تاکید کرد: این شبکه افتخاری برای حوزه علمیه قم است و اجر زحماتی که حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی قزوینی و همکارانشان که همه از علما، فضلا و دلسوزان اسلام و نظام هستند و زیر نظر مرجع عالیقدر آیت‌الله العظمی مکارم فعالیت می‌کنند نزد پروردگار متعال خواهد بود و یقین داریم این شبکه مورد عنایت ویژه حضرت صاحب الامر(عج) است.

دبیر شورای عالی حوزه خاطرنشان کرد: انتظار حضرت حجت(عج) از سربازان خود و طلاب و فضلای حوزه این است که مطالب اسلام و تشیع را مطرح کنند و شبهاتی که القا می‌شود را به نحو احسن در این گونه فضاها پاسخ دهند.

وی افزود: بحمدالله این شبکه در سطح جهان، جای خودش را باز کرده و بینندگان و علاقه مندان به آن اعتماد کافی دارند.

مقتدایی در پایان با تشکر از دست‌اندرکاران این شبکه جهانی خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله توفیقات رسانه شیعه روز به روز بیشتر شود و بتواند خدمات دینی خود را گسترش دهد.

انتهای پیام

کد N604466