۰

سرلشکر محمد باقری: امنیت عتبات و بغداد،خط قرمز ماست؛اگر این مکانها تهدید شود مستقیم وارد عمل می شویم

  • ۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

روزتامه جوان نوشت:

سردار سرلشكر پاسدار محمد باقري رئيس اركان و امور مشترك نيروهاي مسلح در گفت‌وگويي اختصاصي با سايت دفاع پرس، درخصوص واكنش جمهوري اسلامي ايران به تعرض احتمالي تروريست‌ها به مرزهاي كشور اظهار داشت: ايران خطوط قرمزي دارد كه اگر كسي از آن عبور كند، ما به‌صورت مستقيم وارد عمل خواهيم شد‌.
وي تأكيد كرد: البته بغداد، عتبات عاليات و محل دفن ائمه اطهار(ع) در عراق نيز همگي جزو خطوط قرمز جمهوري اسلامي به‌شمار مي‌رود كه اگر اينها به خطر بيفتد، جمهوري اسلامي خود مستقيم وارد عمل خواهد شد و با دفاع مجدانه و مقتدرانه اشرار را منهدم خواهد كرد.
 سرلشكر باقري با بيان اينكه دوستان جمهوري اسلامي ايران نگراني نداشته باشند، چراكه ما آنها را تا رسيدن به موفقيت و پيروزي پشتيباني و حمايت خواهيم كرد، گفت: اگر منافع دوستان و هم‌پيمانان ما به خطر بيفتد بنا به تدبير فرمانده معظم كل قوا ما به هر روشي همراهان ملت ايران را پشتيباني كرده و به آنها آموزش‌هاي لازم را براي مقابله با هر خطري ارائه مي‌دهيم. رئيس اركان و امور مشترك نيروهاي مسلح با تأكيد بر اينكه نوع حمايت جمهوري اسلامي ايران از هم‌پيمانان خود متفاوت است، ادامه داد: بر اساس تدبير مقام معظم رهبري و شوراي عالي امنيت ملي، در هر جا اقدامات مختص به آن محل را انجام خواهيم داد.

 

17302

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.