ضرغام صادقی در چند تذکر شفاهی؛

به مشکلات اقتصادی٬ نگاهی درونی داشته باشیم

مجلس,مجلس شورای اسلامی

از وزرای اقتصاد و نفت نیز درخواست دارم تا سهم پالایشگاه نفت شیراز را در دستور کار قرار دهند و به اجحافی که در حق کارکنان لاستیک دنا شده است٬ رسیدگی شود.

عضو هیات رئیسه مجلس از رئیس دولت خواست تا نگاه درونی به رفع مشکلات اقتصادی، عملیاتی و زمینه درون‌زا بودن اقتصاد مقاومتی برای همه فراهم شود

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا؛ ضرغام صادقی در صحن علنی مجلس با مورد خطاب قرار دادن رییس دولت گفت: بهتر است حال که مذاکرات به این مرحله رسیده نگاه درونی به رفع مشکلات اقتصادی، عملیاتی شود و زمینه درون‌زا بودن اقتصاد مقاومتی برای همه فراهم شود

نماینده مردم شیراز افزود: از وزرای اقتصاد و نفت نیز درخواست دارم  تا سهم پالایشگاه نفت شیراز را در دستور کار قرار دهند و به اجحافی که در حق کارکنان لاستیک دنا شده است٬ رسیدگی شود. 

وی در ادامه از وزیر  راه درخواست کرد پروژه‌های مسکن مهر را مدیریت کند که به اقشار آسیب‌پذیر و کم‌درآمد فشار بیشتری وارد نشود و زیرساخت‌ها و اماکن عمومی از جمله مسجد، پاسگاه و مدرسه در آن طراحی شود.

صادقی خاطرنشان کرد : خبرهایی از دانشگاه آزاد رسیده که ظرفیت دانشجویان ‌phd از 4 هزار نفر به 18 هزار نفر افزایش یافته است.  از رئیس جمهور، وزیر علوم و نایب رئیس دانشگاه آزاد می‌خواهیم مدیریتی در این قضیه انجام شود.

کد N603493