پیام امیر اسماعیلی به مناسبت 7 آذر:

آوازه نیروی دریایی ارتش سوار بر امواج آب‌های بین‌المللی دروازه‌های پولادین جهان را درنوردیده است

سیاست داخلی

با مجاهدت‌های خالصانه و دل‌هایی پر از ایمان و امید، جان‌های پاک و خون‌های مقدس خود را در راه حفظ و صیانت از مرزهای عزت و شرافت ایران اسلامی تقدیم آستان حضرت دوست کرده و هم‌اکنون خاطرات عاشقی آنان نقل محافل دوستان و یاد شجاعتشان باعث وحشت دشمنان است.

فذمانده پدافند هوایی در پیامی تاکید کرد: آوازه غیرت و همبستگی‌ نداجا سوار بر امواج نیلگون آب‌های بین‌المللی دروازه‌های پولادین جهان را درنوردیده که جای افتخار و بالندگی ملت شریف ایران اسلامیست.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) به مناسبت هفتم آذرماه روز نیروی دریایی راهبردی پیامی صادر کرد که متن آن در ادامه آمده است:

با فرا رسیدن هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، یاد و خاطره عزیزانی دریادل نمایان می‌گردد که با رشادت‌ها و شجاعت‌های بی‌نظیر خود در طول 8 سال دفاع مقدس مخصوصا عملیات پیروزمندانه مروارید همچون کوهی استوار، سدی نفوذناپذیر شدند در برابر تهاجمات دشمنانی که تمام همت خود را برای برچیدن پرچم برافراشته و سرافراز جمهوری اسلامی به کار بسته بودند.

آنانی که به مصداق کلام نورانی فرماندهی معظم کل قوا (دام ظله العالی): «اگر نبود خون‌های مطهر و معطری که در راه خدا بر زمین ریخته شد، یقینا امروز از نظام اسلامی اثری نبود و پرچم قرآن چنین سربلند نمی‌شد».

با مجاهدت‌های خالصانه و دل‌هایی پر از ایمان و امید، جان‌های پاک و خون‌های مقدس خود را در راه حفظ و صیانت از مرزهای عزت و شرافت ایران اسلامی تقدیم آستان حضرت دوست کرده و هم‌اکنون خاطرات عاشقی آنان نقل محافل دوستان و یاد شجاعتشان باعث وحشت دشمنان است.

امروز نیز دلاورمردان غیور و ولایتمدار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تمسک به سیره نبوی و ائمه معصومین (صلوات الله علیهم) و نصب‌العین قراردادن رهنمودهای سعادت‌بخش رهبر فرزانه انقلاب و با همت و اراده‌ای مستحکم و تلاش‌های شبانه‌روزی، با بکارگیری توانمندی‌های درونی خود به عنوان یک نیروی راهبردی در منطقه، آوازه غیرت و همبستگی‌شان سوار بر امواج نیلگون آب‌های بین‌المللی دروازه‌های پولادین جهان را درنوردیده که جای افتخار و بالندگی ملت شریف ایران اسلامیست.

اینجانب به نیابت از آحاد کارکنان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)آجا، ضمن تبریک این روز بزرگ، یاد و خاطره شهدای عزیز و گرانقدر ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه حماسه‌سازان هفتم آذر و شهدای افتخارآفرین ناوشکن سهند و سبلان و ناو جوشن را گرامی داشته و با خدای خود عهد و پیمان می‌بندیم دوشادوش سایر همرزمان سلحشورمان در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تا آخرین قطره خون در مسیر دفاع از حریم ولایت، پاسداری از ارزش‌های انقلاب و صیانت از فضای کشور، ثابت قدم و استوار مانده و قدردان این نعمت عظیم الهی خواهیم بود.

در پایان توفیقات روزافزون همه همرزمان دریادلم در نیروی دریایی راهبردی را تحت شمول ادعیه زاکیه حضرت بقیه‌الله الاعظم(ارواحنا فداه) و هدایت‌های داهیانه ولی‌امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای عزیز(مدظله‌العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

کد N601097