فرمانده سابق گردان تکاوران نیروی دریایی ارتش خبر داد،

دفتر نیروی دریایی در همه استان‌ها فعال می‌شود

فرمانده سابق گردان تکاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از فعال شدن دفتر نیروی دریایی در همه استان های کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناخدا صمدی فرمانده سابق گردان تکاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شصتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اردبیل ضمن تبریک هفته بسیج و روز نیروی دریایی، از فعال شدن دفتر نیروی دریایی در همه استان های کشور خبر داد و افزود: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مسیر برآورده کردن منویات مقام معظم رهبری اقدام به این کار کرده اند.

وی از آماده نصب بودن ماکت ناو موشک انداز پیکان در سی استان کشور خبر داد و تصریح کرد : شهرداری اردبیل یکی از میدان های پر رفت و آمد شهر را در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار دهد تا در اسرع وقت این ماکت در آن نصب شده و به نام میدان نیروی دریایی نامگذاری شود.

سلامت صفری عضو شورای اسلامی شهر اردبیل از بسیج به عنوان تفکر زیر چتر ولایت و از بسیجی به عنوان مغز متفکر، دل با ایمان و آماده برای همه میدان‌ها یاد کرد و افزود: امروز بسیج نظام جمهوری اسلامی ایران را بیمه کرده و در عرصه‌های تثبیت نظام، توسعه و پیشرفت، تداوم انقلاب اسلامی و پر کردن خلاء های جامعه کارنامه قابل قبولی از جایگاه ولایت دریافت کرده است.

وی تصریح کرد: طرح دیدگاه‌های راهبردی در سیاست های کلان شهری و ملاحظات در تدوین برنامه بودجه پیشنهادی سال 94 باید با نگاه واقع بینانه بررسی شود.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به برنامه‌های اولویت دار شهرداری و شورای شهر در سال 94، خاطرنشان کرد : آسفالت کلیه معابر خاکی، اتمام و آسفالت کلیه پروژه های زخمی و نیمه تمام، پرداخت کلیه بدهی های شهرداری از سال 92 و 93، توسعه فضای سبز و اصلاح گونه های درختی و توسعه آبیاری مکانیزه و توجه به بحث گردشگری، ساماندهی چهار دروازه ورودی شهر، توجه به مشکلات ترافیک و احداث پارکینگ، مطالعه و اجرای طرح پارک سوار در محدوده میدان امام حسین، توجه به مسأله تعریض و بازگشایی خیابان ها، پرهیز از کلی نگری در بلوک گذاری ها و پازل چینی ها، توجه به بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار، دفع آب های سطحی و توجه به تردد و آسایش شهروندان، عدم جابجایی اعتبارات، پرهیز از سیاست قطره چکانی در خصوص واگذاری اعتبارات از برنامه های پیشنهادی اولویت دار سال آینده می باشد.

در این جلسه زمانی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اردبیل نیز از فعالیت سیصد تاکسی در کمربندی اول شهر اردبیل خبر داد و افزود : در سطح شهر 1163 تاکسی خطی و 502 تاکسی تعهدی در حال ارائه سرویس به مردم هستند.

انتهای پیام

کد N601016