آیت‌الله هاشمی رفسنجانی؛

شهدای بسیجی از میدان جنگ به بزم اولیا رفتند

سیاست داخلی,آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

حق این خیل عظیم انسان های ایثارگر این است که همیشه در خدمت به انقلاب و جامعه شهیدپرور ایران اسلامی باشند و جریان های سیاسی کشور باید توجه داشته باشند که هزینه کردن اعتبار چنین انسان هایی که سرمایه ملی هستند، در خدمت اهداف باندی، گناهی غیر قابل عفو است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی، افزود: شهدای بسیجی مردان بی ادعایی بودند که از میدان جنگ و بر بال فرشتگان به بزم انبیا و اولیا رفتند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی تشخیص مصلحت نظام آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: حق این خیل عظیم انسان های ایثارگر این است که همیشه در خدمت به انقلاب و جامعه شهیدپرور ایران اسلامی باشند و جریان های سیاسی کشور باید توجه داشته باشند که هزینه کردن اعتبار چنین انسان هایی که سرمایه ملی هستند، در خدمت اهداف باندی، گناهی غیر قابل عفو است.

هاشمی رفسنجانی که در دیدار بستگان و دوستان مرحوم آیت الله محمد تقی نصیری از علمای استان سمنان، این سخنان را بیان کرد، به بیان ویژگی های شخصیتی این فقید سعید هم پرداخت.

وی با یادآوری خاطراتی از مرحوم نصیری در سال های قبل و بعد از پیروزی انقلاب، گفت: مرحوم آیت الله نصیری نمونه کم نظیری از علمای عارف و روشنفکر تاریخ انقلاب بود که خلوص، یکرنگی و صداقت ایشان باعث افزایش اعتبار روحانیت بین مردم شد.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نقش ایشان در استان سمنان، گفت: از خطه سمنان که مردمی نجیب، مومن، قانع و شخصیت های بزرگواری چون آیت الله نصیری دارد، انتظار می رود که همچنان، انسان های شایسته ای را به تاریخ ایران معرفی کند

کد N600358