بیانیه جامعه اسلامی مهندسین در گرامیداشت هفته بسیج

سازمان بسيج مستضعفين,جامعه اسلامي مهندسين

جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت هفته بسیج بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن بیانیه جامعه اسلامی مهندسین در گرامیداشت هفته بسیج به شرح زیر است:

پنجم آذر ماه سالروز فرمان تاریخی حضرت امام راحل ( ره) در خصوص بنیان گذاری شجره طیبه بسیج است . در طول تاریخ انقلاب، نیروی مردمی بسیج همواره نقشی شگرف در تحولات جامعه داشته است. از عرصه های دفاع مقدس گرفته تا صحنه های دفاع از انقلاب و فعالیت های گوناگون علمی و سازندگی، همواره بسیج پیشتاز و ممتازبوده است. اما بسیج نه فقط یک نیروی مردمی بلکه ازآن فراتریک تفکر است، تفکری که بنا به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب، امام خامنه ای ( مدظله العالی) اگرندای تفکر بسیجی درجان کشورطنین انداز شود چشم طمع دشمنان کور خواهد شد.

امروز در طلیعه سی و پنجمین سال از حیات پر برکت این نهاد انقلابی، بسیج نمونه یک تفکرعالی است و هیچ فرد منصفی نمی‌تواند نقش ویژه بسیج را در رشد و تعالی ایران اسلامی و دفاع ازدستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی نادیده انگارد. ملت ایران مفتخر است که فرزندان انقلابی این مملکت با دوراندیشی و آینده نگری امام عظیم الشان ( ره) اکنون به بازوی پر توان نظام مقدس جمهوری اسلامی تبدیل شده اند.

جامعه اسلامی مهندسین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی و بزرگداشت هفته بسیج، بار دیگربه عهدی که با فرزندان حضرت روح الله (ره) دارد، تاکید نموده و امید دارد که این شجره طیبه روز به روز متعالی گشته و در همه زمینه ها الگو و سرمشق همه ولایت مداران و عاشقان و دلباختگان انقلاب اسلامی و منادی آزادگی و حق طلبی در جهان باشد.

انتهای پیام

کد N599827