ملت ایران با آمریکا و رژیم صهیونیستی سازش نخواهد کرد/ سردار سلیمانی در خط مقدم آزادی قدس

سیاست امنیتی و دفاعی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران با آمریکا و رژیم صهیونیستی سازش نخواهد کرد.

 به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز صبح در گردهمایی پنج هزار نفری بسیجیان وزارتخانه‌ها و ادارات که در میدان فلسطین برگزار شد، طی سخنانی گفت: ما بسیجیان در اینجا جمع شده‌ایم تا اعلام کنیم آمده‌ایم تا کاخ یزیدیان را به خاک تبدیل کنیم و بشریت را از شر ظالمان برهانیم و انتقام خون عدالت‌خواهان تمام تاریخ را از همه ظالمان بگیریم.

وی با بیان اینکه نهضت اسلامی از آغاز تا امروز پیروزی‌های بزرگی را برای ما به ارمغان آورده است، افزود: پیروزی در نهضت اسلامی به دو اصل ایمان و انگیزه الهی و وحدت مردم بستگی دارد که بسیج تلاقی این دو اصل است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به دستاوردهای بزرگ ایران در عرصه‌های مختلف پس از گذشت 36 سال از ولایت، تصریح کرد: ما توانسته‌ایم به ترتیب در عرصه‌های سیاسی، امنیتی، نظامی و علمی به استقلال و عزت، آرامش و آسایش، نیروی دفاعی بی‌نظیر و شکست‌ناپذیر و پیش‌رو در علم و دانش دست یابیم.

سردار نقدی با بیان اینکه ملت ما به برکت بسیج قهرمان در همه عرصه‌ها سربلند و پیشتاز است، ادامه داد: بسیجیان به میدان آمدند تا وصیت امام را جامه عمل بپوشانند.

وی با اشاره به هجمه‌های دشمنان در عرصه‌های مختلف، گفت: آنها تهاجم نظامی می‌کنند، اما در مقابل یک قدرت دفاعی بی‌نظیر را می‌بینند. تحریم می‌کنند، اما علم و اقتصاد ما شکوفاتر می‌شود و حتی تلاش‌ می‌کنند ما را منزوی کنند اما ملت ما به محبوب‌ترین ملت‌ها نزد مردم دنیا تبدیل می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: متاسفانه دشمنان از اقدامات خود، درس عبرت نمی‌گیرند و نتیجه این مقابله به مثل‌ها، افزایش شتاب حرکت ملت ما به سمت پیروزی‌ها، شکوفایی‌ها و افزایش شیب تند سقوط مستکبران است.

سردار نقدی تاکید کرد: آنها در ادامه اقداماتشان، بازی هسته‌ای را به راه انداختند و تصور می‌کنند با یک مذاکره فرسایشی می‌توانند ملت ما را خسته و از مسیر نورانی خودش، دور و پشیمان کنند. اما بدانند ملت ما از وحدت و دنباله‌روی مسیر ولایت، چیزی جز پیروزی ندیده و از آن دست نخواهد کشید.

وی افزود: امروز بسیج قهرمان ایران اسلامی و ملت بسیجی ما، مصمم و استوار است که حرکت در راه ولایت را با شتاب بیشتری ادامه دهد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خطاب به دشمنان گفت: ملت بسیجی ایران همانطور که شاه ملعون، گروه‌های تروریستی، صدام، کمونیست و فتنه را دفن کرد، تا زمانی که رژیم منحوس و ناپاک رژیم صهیونیستی را دفن نکند، از پای نخواهد نشست.

سردار نقدی با بیان اینکه بسیج قهرمان در تمام جبهه‌ها مقابل دشمنان صف‌آرایی کرده است و برای تک تک آنها برنامه‌ریزی دارد، خطاب به دشمنان اظهار داشت: ارتش بزدل‌تان در کنجی خزیده و شما دست به دامان تکفیری‌های جنایت‌کار شده‌اید که این ذلت بسیار بزرگی برای شماست. البته بدانید بسیج برای مقابله در عرصه‌های دفاعی و نظامی جنگ نرم و تهاجم اقتصادی هم برنامه‌ دارد و بر شما غلبه خواهد کرد.

وی با اشاره به ایجاد و راه‌اندازی رسانه‌های معاند به وسیله دشمنان و کمک‌های مالی توسط آنان، گفت: شما با اجیر کردن مزدورهایی، تلاش کردید مردم ما را تحت تاثیر قرار دهید که دست از دفاع مردم فلسطین بردارند و همچنین افرادی را اجیر کردید که شعار «نه غزه نه لبنان» بدهند، اما در مقابل مشاهده کردید که جوان ایرانی عکس حاج قاسم سلیمانی را بر سینه‌اش می‌زند و مدال قهرمانی خود را به وی هدیه می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه این ملت با آمریکا و صهیونیست سازش نخواهد کرد، گفت: تفاوت حاج قاسم سلیمانی با دیگر سرداران این است که وی امروز در میدان جهاد برای آزادی قدس و فلسطین، در خط مقدم قرار دارد.

سردار نقدی با اشاره به دشمنان، تصریح کرد: اگر می‌خواهید چند روزی بیشتر عمر کنید، پایگاه‌های نظامی خودتان را از منطقه و کشورهای اسلامی برچینید. لذا بسیجیان مصمم هستند که نماز فتح را به امامت ولی خود در مسجد الاقصی اقامه کنند.