بیانیه جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب به‌مناسبت هفته بسیج

جبهه‌ی اصولگرایان اصلاح‌طلب به‌مناسبت هفته‌ی بسیج، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایسنا، سیدعلی سیدی رکنی - دبیرکل جبهه‌ی اصولگرایان اصلاح‌طلب - در این بیانیه آورده است: «هفته بسیج یادآور عزت و شرافت و مردانگی بندگان شایسته خداوند است که خالصانه و عاشقانه خون پاک‌شان را برای دوام و قوام اسلام و این نظام مقدس و تبعیت از ولایت خویش آگاهانه و مفتخرانه و عاشقانه هدیه نموده‌اند.

باید اذعان و اقرار داشت که آنچه توانست نظام اسلامی عزیزمان را حفظ و توسعه بخشد، اندیشه و تفکر بسیجی بوده است و همین‌طور در هر کجایی که دچار مشکل و چالش هستیم غالبا به‌دلیل فقدان یا حذف اندیشه و تفکر بسیجی است. در هفته بسیج باید فرامین رهبر بسیجی را به‌طور ویژه و اخص‌تر به جان دل نصب‌العین قرار داد و این‌که مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) این افتخار اسلام و مسلمین،‌ مرجع و ولی امر مسلمین جهان هر سال را به نامی نامگذاری می‌کنند تا ضمن زینت‌بخش بودن هر سال،‌ توجه و عمل به ضرورت‌های هر سال عملیاتی و اجرایی شود لکن با کمال تاسف تا به حال هیچ کس و هیچ مرکزی گزارشی از میزان توفیق در عملیاتی و اجرایی کردن این فرامین به ملت بزرگوار ارائه نداده‌اند و صرفا به زینت ظاهری آن اکتفا شده است.

لذا با توجه به بررسی‌هایی که صورت پذیرفته است، به استحضار ملت بزرگوار بسیجی در هفته بسیج می‌رساند که با توجه به نامگذاری امسال مبنی بر اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی «تندیس مدیریت جهادی» را به برادر سخت‌کوش و ولایت‌مدار و مدیر انقلابی و بسیجی نظام اسلامی فرمانده بسیجی دیروز و مدیر جهادی امروز، ذخیره استراتژیک کشور جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف شهردار محترم تهران اهدا می‌شود. امید است این حرکت صادقانه مبنای حرکات جدیدی در اجرایی شدن دیگر فرامین مقام عظمای ولایت در کلیه سطوح نظام اسلامی باشد.

ان‌شاءالله به لطف و کرم خداوند رحمان و رحیم «تندیس مدیریت جهادی» در دهه فجر امسال با حضور ملت فهیم و مسوولین محترم رونمایی خواهد شد و یاس سپاس مدیریت جهادی را تقدیم شهردار بسیجی پایتخت ایران اسلامی خواهیم کرد.»

انتهای پیام

کد N598568