مذاکره کنندگان همانند گذشته خط قرمزها را رعایت کنند/ پیروزی از آن ما خواهد شد

سیاست امنیتی و دفاعی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اگر مذاکره کنندگان ما اصول و خط قرمزها را همانند گذشته رعایت کنند ماهیت طرف مقابل آشکار و در نهایت پیروزی از آن ملت ما خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی امروز در حاشیه همایش سبک زندگی اسلامی ایرانی از نگاه بسیج با حضور در جمع خبرنگاران و با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران با 1+5 گفت: ما با انجام این مذاکرات داریم با آنها اتمام حجت می کنیم.

وی افزود: از آمریکا با آن ذات وحشی و حیله گرانه‌ای که دارد و تماملا برای بشریت تلخی به همراه داشته هیچ انتظاری نمی رود که ما در مذاکرات شاهد خروجی قابل توجه یا توافق مورد نظر باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند من به مذاکرات خوشبین نیستم، گفت:  بزرگترین و جدی ترین دشمن و قدرتی که مقابل استکبار ایستاده مقام معظم رهبری است و موضع هوشمندانه رهبر انقلاب به عنوان بزرگترین دشمن آمریکا در هر صورت موفقیت را از آن ملت ما خواهد کرد.

وی تاکید کرد: ملت ما حجت را در دنیا تمام خواهد کرد و در هر صورت نیز پیروزی از آن ملت ایران خواهد بود و اگر مذاکره کنندگان ما اصول مورد نظر و خط قرمزها را همانند گذشته رعایت کند ماهیت طرف مقابل (آمریکا) آشکار و تسلیم خواهند شد و ما در نهایت ما به حقوق حقه خود خواهیم رسید.