مظفر: فرهنگ ایثار و استقامت رمز موفقیت همه ملت‌هاست

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ ایثار و استقامت رمز موفقیت و پیروزی همه ملت‌هاست و ملت‌های ترسو هرگز روی سعادت و عزت را نمی‌بیند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، دومین یادواره 33 شهید پایگاه مقاومت شهید مدنی نیشابور شب گذشته با حضور مظفر، نماینده تهران، مروی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی، فرماندار و سایر مسئولین شهرستان نیشابور و خانواده‌های شاهد و ایثارگر، در محل مسجد حضرت باقرالعلوم(ع) برگزار شد.

حسین مظفر، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در این مراسم تصریح کرد: شهدا همه به عشق سالار شهیدان ایثارگری کرده و پرچم سربلندی و سرافرازی را برافراشتند و این حقیقت را دشمنان پذیرفته و در مقابل آنان سر تعظیم فرود آورده‌اند.

نماینده مردم تهران گفت: دشمنان در تحلیل پیروزی ملت ایران آن هم با دست خالی در رویارویی آسان با مرگ و شهادت‌طلبی و به استقبال مرگ رفتن بیان می‌کنند که از فرهنگ و مکتب عاشورایی و رهبری چون امام حسین (ع) الهام گرفته است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: فرهنگ ایثار و استقامت رمز موفقیت و پیروزی همه ملت‌هاست و ملت‌های ترسو هرگز روی سعادت و عزت را نمی‌بیند.

مظفر خطاب به خانواده‌های معظم شاهد گفت: آمال شهدای شما جز آرمان الهی و قرآنی نبود وآنان جان خود را با خدا معامله کردند و آرمان شهدا همانند شهدای کربلا زنده خواهد ماند و همواره بر تارک تاریخ خواهد درخشید.

انتهای پیام

کد N598298