یک عضو فراکسیون رهروان ولایت:

حضور فرهادی در دولت‌های گذشته مانع موافقت مجلس با ایشان نیست

وزارت علوم,محمد فرهادي

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: حضور دکتر محمد فرهادی در کابینه میرحسین موسوی و محمد خاتمی دلیل بر مخالفت مجلس و فراکسیون‌های رهروان ولایت و اصولگرایان با رای به وی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری نیست.

سیدهادی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به موافقت دو فراکسیون رهروان ولایت و اصولگرایان با وزارت محمد فرهادی،تصریح کرد: فرهادی گزینه مناسبی برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و ای کاش از ابتدا ایشان به عنوان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مجلس معرفی می‌شد.

وی اضافه کرد: در کارگروه انتخاب وزرا نام دکتر فرهادی از ابتدا در اولویت بود، اما نمی‌دانم چرا رییس‌جمهور ایشان را به عنوان آخرین گزینه به مجلس معرفی کرد.

نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس از رای قاطع مجلس به محمد فرهادی خبر داد و افزود: دکتر فرهادی از مدیران موفق نظام در دولت‌های گذشته بوده‌اند و قطعا در این مسئولیت نیز توفیقات خوبی به دست خواهند آورد، اما این‌که گفته می‌شود برخی به دلیل حضور ایشان در کابینه میرحسین موسوی و خاتمی علیه ایشان فضاسازی کردند باید بگویم که هم‌اکنون در مجلس نیز نمایندگانی وجود دارند که در دوران نخست‌وزیری میرحسین موسوی و ریاست‌جمهوری محمد خاتمی در کابینه این آقایان حضور داشتند.

این عضو فراکسیون رهروان ولایت افزود: حضور در کابینه دولت‌های گذشته به خودی خود مانع عدم صلاحیت وزرای پیشنهادی نیست، بلکه حضور نداشتن ایشان در فتنه و داشتن مرزبندی مشخص با آن مهم است که بحمدالله در میان 5 وزیر معرفی شده دکتر فرهادی از این مساله مبراست.

انتهای پیام

کد N596913