روحانی عزم گلستان کرد/ اعلام برنامه‌های دهمین سفر استانی دولت

تسنیم نوشت:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به استان گلستان، برنامه‌های سه روز سفر هیئت دولت و رئیس جمهور را اعلام کرد.

علی اصغر طهماسبی صبح امروز در دیدار با مشاوران جوان فرمانداری‌های استان گلستان، گفت: دیدار دکتر روحانی با مردم مهم‌ترین برنامه روز نخست سفر رئیس جمهور به استان گلستان است که با استقبال پرشور از رئیس جمهور به جهانیان نشان می‌دهیم که همواره پشتیبان دولت هستیم.
او گفت: دیدارهای جداگانه با سرمایه‌گذاران، دیدار با نخبگان، جوانان، ایثارگران و برگزیدگان و دیدار با علما و روحانیون شیعه و اهل سنت استان گلستان از دیگر برنامه‌های روز نخست سفر رئیس جمهور به استان گلستان است.
رئیس کارگروه امنیت و استقبال سفر رئیس جمهور به گلستان گفت: در روز دوم سفر ، میزبان رؤسای جمهور کشورهای قزاقستان و ترکمنستان هستیم که به همراه رئیس جمهور کشورمان در مراسمی که در مرز ترکمنستان برگزار می‌شود، شاهد افتتاح خط راه آهن اتصال جمهوری اسلامی ایران به کشورهای آسیای میانه هستیم.
طهماسبی گفت: پس از آن در منطقه مرزی اینچه برون در استان گلستان، نمایشگاه مرزی و مصاحبه مطبوعاتی رؤسای جمهور سه کشور برگزار می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: پس از برگزاری مراسم در ایستگاه راه آهن اینچه برون، جلسه مشترک دو و سه جانبه با حضور رؤسای جمهور ایران، ترکمنستان و قزاقستان در گرگان برگزار می‌شود.
او گفت: در ادامه ضیافت شام مشترک با حضور روسای جمهور سه کشور و دیگر میهمانان داخلی و خارجی پایان برنامه‌های روز دوم سفر است.
طهماسبی همچنین برگزاری جلسه شورای اداری استان گلستان و پس از آن، مصاحبه مطبوعاتی رئیس جمهور پایان بخش، سفر 3 روزه هیئت دولت به استان گلستان است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: صرف نظر از نتیجه مذاکرات هسته‌ای، باید به جهانیان ثابت کنیم که مردم ما حامی و پشتیبان رئیس جمهور منتخب خود هستند و همواره از دولت حمایت می‌کنند.
طهماسبی گفت: شور، نشاط و انرژی سرمایه‌ای است که در جوانی در اختیار انسان قرار دارد، پس قدر این فرصت بزرگ را در زندگی خود بدانید و خودباوری را در خود تقویت کنید.

 

45231

 

کد N595855